Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 6 Бакалавр природничих наук (BSc) в Соціальні науки 2023

6 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Соціальні науки 2023

Огляд

Бакалавр наук або ступінь бакалавра, ступінь бакалавра, зароблений після чотирьох років всебічного вивчення в предметі, як правило, з технічної або наукової спрямованості. Для студентів, які займаються математикою, інженерією або науками, програма бакалавра часто є відправною точкою у вищій освіті.

Що таке бакалавр соціальних наук? Студенти соціологічних наук зосереджують увагу на вивченні поведінки людини щодо суспільства. Ця програма застосовує різні методи, включаючи ті, що застосовуються до природних наук, для кваліфікації та кількісного визначення основних причин і наслідків, які відіграють у країнах та громадах. Ці дослідження, які можуть включати психологію, економіку, дослідження комунікацій тощо, невіддільні від людей та суспільства, тому студенти також навчаються розробляти теорії, що пояснюють соціальні відносини та способи вирішення проблем у цілому.

Здобуття бакалавра в галузі соціальних наук надає студентам навички, корисні як в рамках, так і поза ним. Ці курси розвивають компетенцію у дослідженні, аналізі та інтерпретації, а також заохочують віддалятися від перегляду питань виключно з точки зору окремих осіб, на користь більш широких перспектив.

Фактори вартості бакалавра в галузі соціальних наук включають школу, яка приймає програму, плату за навчання, чи студент навчається за кордоном та багато іншого. Курсова робота зазвичай триває від трьох до п'яти років, тому це може допомогти передбачити витрати, але студенти повинні проконсультуватися з коледжем, щоб запитати конкретну інформацію.

Незважаючи на те, що відносно мало кар'єри чітко вимагають бакалавра в галузі соціальних наук, це є перевагою для багатьох на державній службі. Соціальні працівники безпосередньо беруть участь у сприянні їх громадам, і це забезпечує безпосереднє практичне застосування основних знань про поведінку людей. Аналітики ринку також використовують такі знання, щоб оцінювати та консультувати, як бізнес взаємодіє з клієнтами. Випускники також можуть вибрати зосередитися на дослідженнях у академічних, громадських та державних інститутах.

Студенти, які живуть дистанційно, або ті, хто вважає за краще навчатися за кордоном, можуть вибрати для отримання бакалавра в галузі соціальних наук в Інтернеті. У багатьох університетах у всьому світі є варіанти онлайн-навчання. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Професійні дослідження
 • Соціальні науки
Сфери навчання
 • Професійні дослідження (6)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Супутні галузі навчання