Keystone logo

27 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Соціальні науки Соціологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Соціальні науки
  • Соціологія
Сфери навчання
  • Соціальні науки (27)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Соціальні науки Соціологія

Бакалавр наук в соціології пропонує поглянути поглиблений в суспільствах, як вони функціонують, і як вони впливають на і взаємодіяти з їх жителями. Студенти вчаться дивитися на товариствами та народами з соціологічною лінзи для того, щоб зрозуміти і оцінити соціальні конструкти. Цей ступінь поведінку орієнтованого добре підходить для тих, хто захоплений людьми і як вони взаємодіють з їх соціального середовища.

Що таке бакалавр соціології? Бакалавр наук в галузі соціології є ступінь, яка зосереджена на вивченні суспільства та соціальної поведінки, яка інтегрована в ньому. Дослідження охоплює як суспільства розвиваються, зміна, і взаємодіють один з одним. Це ступінь соціальна наука, яка озброює студентів з концептуальної основи для виявлення, обговорення і вирішення соціальних недуг, які відбуваються сьогодні в усьому світі, таких як бідність, відсутність освіти, безбатченка, домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, підлітків батьківства, безробіття , расизм, сексизм, нерівність, і перенаселення.Студенти забрати теоретичний фундамент реквізит, щоб зрозуміти і змінити ці важливі соціальні питання.

Переваги отримання такого роду мірі є багаторазово. Мало того, що студенти йдуть з товарною та відповідної кваліфікації і знань, вони також отримати більш повне уявлення про світ навколо них, чому суспільства є, як вони є, чому люди, як вони є, і як взаємодіють люди і суспільство ,

Вартість ступеня соціології варіюється від коледжу в коледж і від країни до країни. Більш детальну інформацію про навчання і зборів можуть бути знайдені з конкретних коледжі та університети або фінансових відділів.

Випускники програми соціології кваліфіковані для роботи в ряді областей, в тому числі сфери послуг, кримінального правосуддя, суспільної активності, особистих відносин, догляд за дітьми, судових справ та внутрішніх відносин.Випускники, які працюють в цих та інших областях використати свої знання про поведінку людини, щоб зробити різницю на особистому рівні для багатьох.

Якщо ви зацікавлені у відкритті бакалавра наук в області соціології, то дозволить нам направити вас до програми, яка буде відповідати вашим кар'єрних цілей. Пошук для вашої програми нижче та контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.