Keystone logo

53 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Економічні дослідження Статистика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Економічні дослідження
  • Статистика
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (53)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Економічні дослідження Статистика

Точної інтерпретації складних даних необхідна для отримання значущих висновків. Дослідники в різних областях залежать від навичок тих, хто, отримавши ступінь бакалавра наук в галузі статистики, щоб розширити колективне знання людського суспільства.

Що таке бакалавра в галузі статистики? Це ступінь чотири роки, який фокусується на розвитку навичок, необхідних для збору, аналізу та інтерпретації даних. Існує важкий акцент на математичних і кількісних здібностей міркувань. Студенти, які успішно завершити свою курсову роботу часто кваліфікацію для науково-дослідної роботи в різних дисциплін і областей дослідження.

Хоча багато з цих програм організована в рамках відділу університети математики, вивчення статистики відрізняється від інших традиційних математичних програм. Замість того щоб зосередитися на розвитку точних рішень для складних алгоритмів, статистики розвивати навички, щоб побудувати значимі оцінки реального світу явище.На додаток до підвищення їх математичні навички, студенти зосередитися на роботі з імовірностями і здатні створити точну оцінку потенційних результатів. Вони вчаться методам збору даних, а також можливість аналізувати і описувати їх результати. Існує важкий акцент на застосуванні наукового методу для вирішення проблем і описати спостережувані події.

Вартість цих програм буде змінюватись в залежності від установи. На додаток до збори і навчання, житло та транспортні витрати також повинні бути розглянуті. Студентам пропонується розглянути повну вартість своїх програм до надходження, і вони повинні звернутися у відділ перепусток школі вибору для отримання додаткової інформації.

Бакалавр в області статистики готує студентів для нагородження кар'єри як актуарії для страхових компаній. Професіонали в цих кар'єрах часто користуються високої заробітної плати і чудовий баланс між роботою і до життя.Студенти також можуть продовжувати у своїх дослідженнях, для продовження програми на здобуття ступеня і знайти роботу в державних і галузевих науково-дослідних підрозділів. Деякі студенти також йдуть викладати в державних школах і коледжах.

Студенти повинні почати досліджувати програми, які відповідають їх кар'єрні цілі відразу. Онлайн курси доступні, щоб зробити доступ до якісної освіти, легше для іноземних студентів. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.