Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий Бакалавр природничих наук (BSc) в Сімейний бізнес 2023

1 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Сімейний бізнес 2023

Огляд

Бакалавр наук є ступінь бакалавра, також відомий як бакалавра. Це, як правило, займає від трьох до п'яти років для того, щоб випускник. Програма, як правило дозволяє студентам більш широкий курс навчання на початку, потім зосередитися на своїй конкретній академічної шляхи, як вони прогресують.

Що бакалавра в Сімейний бізнес? Сімейний бізнес є спеціалізованим поля в дослідженнях управління. Ступінь бакалавра в області сімейного бізнесу вчить студентів загальних навичок управління бізнесом, а також надає додаткові заняття, спрямовані на конкретні проблеми, з якими стикаються сімейні компанії. Учні дізнаються, як успішно тримати ці корпорації, що виконують конкурентоспроможними в той же час зберігаючи вірність акціонерів і хороших сімейних відносин. Курси будуть включати в себе всі основні модулі управління, такі як бухгалтерський облік, фінанси, економіка, статистика, маркетинг, інформаційні технології, і людські ресурси.Розширений класи будуть виглядати саме на сімейних підприємств і таких питань, як підряд, вирішення конфліктів, планування на рівні сім'ї, і відносини.

Ступінь бакалавра в цій галузі зробить випускників набагато більш затребуваною для керівних посадах у сімейних підприємств. Як сфера діяльності стає все більш і більш конкурентоспроможними, спеціалізована мірою може бути корисним у виділяючись з інших претендентів.

Витрати Ступінь, як і всі витрати на освіту, залежатиме від того, де ви вирішите зробити ваші дослідження. Багато людей вибирають онлайн програми, як спосіб допомогти їм знизити свої витрати.

Ступінь бакалавра в області сімейного бізнесу вчить студентів не тільки для роботи в бізнесі своїх сім'ях, а й у тому, що інші люди, як добре.Випускники будуть мати право на керівних посадах в будь сімейної компанії, яка віддає перевагу когось, хто володіє знаннями, необхідними для управління офісні політику і вирішувати конфлікти, які особливо в сім'ї динамічною. Це підвищена чутливість до міжособистісних відносин на роботі може зробити ці випускники більш привабливим для інших типів корпорацій, а також.

Програми бакалаврату в сімейному бізнесі пропонуються в Інтернеті, кілька міжнародних організацій. Вивчення таким чином дозволяє мати більшу гнучкість в тому, коли ви вивчаєте, а також пропонує спосіб зменшити вартість вашої освіти. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Бізнес-дослідження
 • Сімейний бізнес
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (1)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Супутні галузі навчання