Keystone logo

6 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Економічні дослідження Фінанси Управління ризиками 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Економічні дослідження
  • Фінанси
  • Управління ризиками
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Економічні дослідження Фінанси Управління ризиками

Ступінь бакалавра наук в великій мірі, що основоположним надає студентам передових знань у певній галузі знань. У деяких випадках, ця ступінь достатньо, щоб дозволити студентам, щоб почати успішну кар'єру. Тим не менш, у багатьох випадках, студенти можуть збільшити їх можливості заробітку, прагнучи вчений ступінь наступний закінчення ступеня бакалавра.

Що бакалавра в галузі управління ризиками? Ця програма є одним з багатьох фінансових градусів, пропонованих на багатьох установ по всьому світу. Студенти, які надходять в ці програми дізнатися, як зробити розумні фінансові рішення, засновані на галузевих київ. Вони можуть бути зобов'язані пройти курси, орієнтовані на придбання навичок і методи навчання в небезпеці вимірювання, управління та пом'якшення наслідків. Курси можуть включати в себе бухгалтерський облік, бізнес, право, економіка, фінансовий менеджмент, математичний аналіз для бізнесу та управління ризиками.

Студенти, які заробляють цього ступеня високо бажанні в промисловості для їх навичок і знань.Вони часто отримують міцні навички в аналітичне мислення, тімбілдінг, кількісного аналізу і вирішення проблем.

Витрати, пов'язані зі ступенем бакалавра наук в галузі управління ризиками в значній мірі залежить від організації, яка є надання ступінь. Ще одним важливим фактором є, де в світі інтуїція знаходиться і студенти є чи зможе завершити програму в Інтернеті.

Є багато цінних кар'єри доступні для тих, хто завершити цю ступінь. Випускники можуть стати актуаріїв, брокерів або агентів, менеджерів корпоративних ризиків, валютні трейдери, планувальників нерухомості та страхового шахрайства слідчих. Для підвищення їх знань і можливості заробітку або товарний, амбітні студенти можуть заробити більше, вчені ступені, наприклад, магістрів, в поле.

Інші програми, ніж будь-коли пропонуються як повністю інтерактивних програм. Це ідеально підходить для студентів, які живуть у віддалених місцях по всьому світу, але хто хоче можливість заробити цінні навички.Застосовуючи до інтернет-програми простий процес. Якщо ви майбутній студент, ви можете шукати для вашої програми нижче, і зв'язатися з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.