Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 14 Бакалавр природничих наук (BSc) в Фізичне виховання 2023

14 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Фізичне виховання 2023

Огляд

Замість широкого місця розвідки, знайденої в ступені в галузі мистецтв, бакалавр наук більше зосереджений на предметі, який підтримує вашу область інтересів, особливо з наукового підходу. Ці суворі програми є основним способом продемонструвати вашу важку роботу та фокус.

Що таке бакалавр фізичного виховання? Ця програма зазвичай включає в себе фізичне та академічне навчання, яке готує вас до кар'єри, яка допомагає дітям стати здоровим та підтримувати активний спосіб життя. Курсова робота в галузі охорони здоров'я, харчування, тестування та методів навчання може дати вам знання, необхідні для ефективного досягнення дітей. Практичний досвід може включати проектну роботу, практичні настанови, лабораторії та можливості поза межами університету.

Навички харчування та фізичні вправи, отримані у вашій освіті, також можуть позитивно впливати на ваше особисте життя, коли ви навчитеся робити здоровий вибір. Освоєння методів навчання та методів тестування допоможе підготувати вас до практичного досвіду в класі.

Кожна школа відрізняється за своїми умовами та вимогами до навчання, але середній час для закінчення ступеня бакалавра становить близько чотирьох років. Витрати різняться, тому ви повинні звернутися до окремої школи, коли ви знайдете те, що найкраще відповідає вашим цілям.

Коли ви закінчите бакалавра наук з фізичного виховання, у вас, швидше за все, є багато можливостей для працевлаштування та освіти. Ця програма навчання може підготувати вас до можливостей у легкій атлетиці. Ви можете продовжувати кар'єру тренера, вчителя фізкультури або адміністратора легкої атлетики. Як альтернативу, ви також можете вибрати для досягнення вищої кваліфікації, що може призвести до вищих платних можливостей.

Якщо ваша мета включає в себе проведення бакалавра наук з фізичного виховання, ви можете знайти різні варіанти для вивчення у всьому світі, включаючи програми в Інтернеті та в університеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Педагогіка
  • Викладання
  • Фізичне виховання
Сфери навчання
  • Педагогіка (14)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання