Keystone logo

10 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Економічні дослідження Фінанси Фінансова математика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Економічні дослідження
  • Фінанси
  • Фінансова математика
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Економічні дослідження Фінанси Фінансова математика

Студенти, які хочуть здобувати освіту після школи часто працюють у напрямку бакалаврату. Бакалавр наук (бакалавр) можуть бути отримані в деяких предметів, які входять до сфери науки. Ступінь можна заробити, беручи онлайн класів або відвідування традиційного університету.

Що бакалавра у фінансовій математиці? Програма надає міцну основу в навички, інструменти та математичних понять, які необхідні для того, щоб важливі фінансові рішення. Студенти будуть вивчати як фінансової теорії і додатків, які допоможуть їм знайти роботу після закінчення навчання. Хоча кожна програма буде змінюватися, класи можуть включати в себе економіку, фінанси, спеціалізований ймовірність і висновок, основні математичні принципи, корпоративної соціальної відповідальності та статистичних методів і концепцій.

Робота в напрямку бакалавра у фінансовій математиці буде часто включають в себе стажування, іноді в Fortune 500 компаній, що є перевагою при пошуку роботи.Методи бухгалтерського обліку та фінансового аналізу, що студенти вчаться також допомогти їм з їх власних фінансових вкладень і рішень.

Скільки це коштує, щоб отримати ступінь фінансової математики буде залежати від безлічі факторів. Вони включають в себе розташування школи, довжину програми, додатки, збори та інші специфічні вимоги. Найкраще, щоб отримати в контакті з інститутами безпосередньо, щоб дізнатися, що буде брати участь фінансові зобов'язання.

Випускники зі ступенем в фінансовій математиці часто знайти кар'єру у швидко мінливому світі комерції або фінансів. Деякі можуть знайти спільні або управління фахівець ролі, в той час як інші можуть стати фінансовими консультантами. Особи, високо проведена науково-дослідних організацій та навчальних закладів. Приклади роботодавців може включати в себе уряд, аерокосмічної промисловості, фінансових організацій, страхової галузі, консультаційні послуги, нафтових і газових компаній, ІТ-компаній, і фармацевтичної промисловості.

Тому що програми фінансової математики пропонується по всьому світу, найпростіший спосіб, щоб порівняти вибір, щоб використовувати наш інтернет-бази даних. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.