Keystone logo

107 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Технологічні дослідження Інформаційні системи 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Технологічні дослідження
  • Інформаційні системи
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (107)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Технологічні дослідження Інформаційні системи

Багато студентів, які зацікавлені в комп'ютерній технології переслідувати ступінь бакалавра наук (бакалавр) в області інформаційних систем (ІС). Як використання цифрових інформаційних технологій продовжує рости, випускники цієї програми продовжують командувати значні зарплати і залишитися високим попитом.

Що таке бакалавр в області інформаційних систем? Бакалавр в області інформаційних систем дозволяє студентам зрозуміти складність зберігання даних глобальної мережі, розподілу і безпеки. Учасники програми дізнаються про те, як проектувати бази даних, здійснювати апаратне забезпечення для підтримки баз даних, і підключити бази даних для фронтальних систем, призначених для користувача інтерфейсів для клієнта.

Експерт в області інформаційних систем має важливе значення для будь-якого бізнесу, який зберігає дані. Це може включати в себе підприємства, які підтримують і розповсюдження цифрової інформації, інтернет-магазинах, які повинні відслідковувати клієнтів і замовлень, а також адвокатські бюро, які повинні підтримувати чутливу правову інформацію. IS випускників залишатися попиту на широкий спектр компаній.Їх позиції бізнес-критичної.

Витрати на програми широко варіюватися залежно від установи. Студенти можуть розраховувати на оплату за навчання, лабораторні збори і вартість покупки ноутбука. Сама програма в цілому останні три-п'ять років.

Свіжі випускники часто вибирають, щоб почати свою кар'єру в ІТ (інформаційні технології) відділу великої корпорації. Вони часто скоротити свої зуби на навчальних програм, де вони контролюють і налагодження великих баз даних. До діагностиці вузьких, оновлення програмного забезпечення керуючої інформації, і підтримка фізичних з'єднань, вони отримують глибокі знання про свою компетенцію. Інші новоявленої випускників розпочнеться в невеликій компанії та дизайну та підтримувати базу даних компанії самі. Після декількох років, досвідчені випускники готові архітектора нових систем. Вони будуть вказувати зберігання, швидкість передачі даних, вартість і вимоги до безпеки для діяльності підприємства.В цій якості вони можуть привести до ІТ-відділам їх компанії, або ж вони можуть служити в якості консультантів для компаній, створення інформаційної системи.

Є багато варіантів, університетські, доступних на міжнародному рівні. Багато програм повністю онлайн. Там немає географічних обмежень. Пошук для вашої програми нижче та контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.