Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 2 Бакалавр природничих наук (BSc) в Гранд-Форкс, США 2024

2 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Гранд-Форкс, США 2024

Огляд

Оцінюється як 3-й за величиною місто в Північній Дакоті, Гранд-Форкс знаходиться більше 50 000 жителів у межах своїх кордонів. Він багатий інфраструктурою, яка включає в себе міжнародний аеропорт і військово-повітряної бази. Система освіти однаково гарний з найстарішим громадським університетом у штаті знаходиться тут. Медицині і юриспруденції програм у державних пропонуються тільки тут.

США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

Навчальні заклади в різних країнах світу пропонують програми бакалаврату на здобуття ступеня бакалавра наук або BSc. В рамках навчання виконується підготовка студентів до кар'єри або подальшого навчання. В середньому тривалість навчання становить від трьох до п'яти років.

Детальніше

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • США
Сфери навчання
  • Авіація
  • Адміністративні дослідження Архітектурні дослідження Будівництво Бізнес-дослідження Виконавські види мистецтва Гуманітарні науки Дослідження в галузі управління Дослідження дизайну Дослідження косметології
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання