Keystone logo
Австралія

Дослідження Бакалавр в Австралія 2024

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  769
 • Частка комунальних послуг

  67
 • Підписка на Інтернет

  53
 • Місцевий транспорт

  103

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  13
 • Пінта місцевого пива

  6

Вимоги щодо візи

Для всіх програм навчання вам потрібно буде подати заявку на студентську візу підкласу 500.

Віза спеціальної категорії (підклас 444) призначена для громадян Нової Зеландії, які бажають навчатися в Австралії.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

AUD 560

Поточна плата за подачу заявки на студентську візу становить 560 австралійських доларів (~400 євро). Ціна завжди однакова незалежно від тривалості вашого навчання. Будь ласка, зверніть увагу, що ця ціна може відрізнятися залежно від місця, де ви подаєте заяву на отримання студентської візи (Австралія чи берег).

Хто може подати заяву на візу?

Усім, хто зараховується як міжнародний студент на курс, який триває чотири місяці або більше в Австралії, потрібна буде студентська віза. Щоб подати заявку на отримання австралійської студентської візи, ви повинні мати безумовну пропозицію про місце в університеті, погодитися на це місце в письмовій формі та сплатити необхідну заставу за навчання. Обрана вами програма має тривати від 12 до 52 тижнів, щоб мати право на отримання студентської візи.

Де можна подати заявку?

Онлайн система

Цю візу підкласу 500 необхідно подавати через онлайн-систему.

Веб-сайт:https://www.homeaffairs.gov.au/

Як оформити заявку?

Перш ніж подавати заявку на отримання візи, вам потрібно буде отримати підтвердження про реєстрацію (COE) або лист-пропозицію, який підтверджує, що вас прийнято на курс, зареєстрований у Реєстрі навчальних закладів Співдружності (CRICOS).

Заповнюючи онлайн-анкету на візу, вам потрібно буде надати докази того, що ви відповідаєте:

 1. Фінансові вимоги - сума, яку ви повинні підтвердити, що ви маєте на витрати на проживання (окремо від навчання та проїзду) становить 19 830 австралійських доларів (~15 170 доларів США) на рік. Крім того, ви можете надати докази того, що ваша дружина або батьки готові підтримувати вас і що вони заробляють щонайменше 60 000 австралійських доларів (~45 850 доларів США) на рік.
 2. Вимоги до володіння англійською мовою. Якщо ви не з англомовної країни (і не завершили щонайменше п’ятирічний курс навчання в англомовній країні), вам потрібно буде підтвердити, що ви володієте англійською на необхідному рівні за допомогою IELTS , TOEFL iBT, Pearson Test of English (PTE) Academic або Cambridge Advanced English (CAE).
 3. Вимоги щодо стану здоров’я – деяких студентів можуть попросити пройти медичне та/або радіологічне обстеження, щоб підтвердити, що вони в доброму стані здоров’я (це стосується, наприклад, тих, хто має намір навчатися як лікар, стоматолог або медсестра). За винятком студентів із Бельгії та Норвегії, усі студенти зобов’язані придбати страховку для студентів за кордоном (OSHC).
 4. Вимоги до характеру - Вимоги до австралійської студентської візи передбачають, що ви повинні мати хороші характери, щоб в'їхати до Австралії. Це включає перевірку судимості.

Як правило, студенти повинні подати наступне:

 • Заповнена анкета на студентську візу в Австралію (157A)
 • Оплачений збір за подачу візи – зараз 550 австралійських доларів (~420 доларів США в більшості випадків).
 • Копія сторінки з біоданими паспорта (деяких студентів можуть попросити надати свій паспорт)
 • Свідоцтво про зарахування або лист-пропозиція
 • Підтвердження наявності достатніх коштів
 • Підтвердження наявності медичного страхування
 • Результати тесту на знання англійської мови
 • Результати перевірки судимості
 • Чотири останні фотографії паспортного розміру

Після того як ви зібрали та відсканували підтверджуючі документи, вам потрібно буде створити обліковий запис і подати заявку за допомогою онлайн-системи подачі заявок «ImmiAccount»: https://www.border.gov.au/immiaccount.

Коли слід подавати заявку?

Ви можете подати заявку на австралійську студентську візу лише після того, як ви отримаєте підтвердження про зарахування (CoE) від обраного вами університету.

Розгляд більшості візових заявок займає чотири тижні. Тривалість студентської візи залежить від обраної програми. Якщо ви навчаєтесь в Австралії на курс, який триває більше 10 місяців і закінчується в кінці австралійського академічного року (зазвичай в середині грудня), ваша віза зазвичай буде дійсна до 15 березня наступного року. Якщо ваш курс триває більше 10 місяців і закінчується в січні-жовтні, ваша віза зазвичай буде дійсною протягом двох місяців після завершення курсу.

Ви можете поновлювати студентську візу скільки завгодно разів, якщо ви зараховані на курс, схвалений CRICOS.

Ви можете в’їхати до Австралії за студентською візою за 90 днів до початку курсу. Протягом семи днів після прибуття ви повинні повідомити своєму закладу освіти адресу свого проживання, а також повідомити їх протягом семи днів, якщо ви змінюєте адресу.

Час обробки

4 Weeks

Можливості роботи

Маючи студентську візу, ви можете працювати до 40 годин на два тижні під час семестру та повний робочий день під час канікул. Робота, яка є офіційною, зареєстрованою частиною вашого курсу, не входить до ліміту. Якщо ви навчаєтеся на магістратурі шляхом дослідження або на докторантурі. у вас немає жодних обмежень щодо роботи.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на отримання студентської візи може бути відхилено, серед іншого, якщо ви надасте неправильні або неповні документи, або якщо ви не відповідаєте необхідним фінансовим вимогам, вимогам характеру чи стану здоров’я.