Болгарія

Найкращі університети для Бакалавр Програми в Болгарія 2024

Кількість установ: 29
  • Sofia, Болгарія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, Іспанія
  • Esch-sur-Alzette, Люксембург
  • + 6 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sofia, Болгарія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sofia, Болгарія

  University of National and World Economy / УНСС / - найбільша та найстаріша вища економічна школа Болгарії та Південно -Східної Європи. Він має 100 -річну історію. Університет походить від Вільного університету політичних та економічних наук, створеного наказом Міністра національної освіти України від 5 липня 1920 р. No 2155. У 1940 р. /Державні газети, вип. № 126 від 7 червня 1940 р./ Він був перетворений на Державний вищий інститут фінансів та адміністративних наук, а 1947 р. Був реорганізований як факультет економічних та соціальних досліджень Софійського університету.

  • Sofia, Болгарія

  Sofia University St. Kliment Ohridski - перший болгарський вищий навчальний заклад. Його історія є втіленням і продовженням багатовікової культурної та освітньої традиції болгарської нації.

  • Sofia, Болгарія

  Рішенням Національних Зборів від 26 травня 2015 року Коледж телекомунікацій та постів перетворено у Висше училище по телекомуникации и пощи , з предметом діяльності: підготовка спеціалістів із вищою освітою за спеціальностями професійних напрямків «Комунікація та обчислювальна техніка "та" Адміністрування та управління ".

  • Varna, Болгарія

  Varna Free University "Chernorizets Hrabar" - найбільший приватний університет Болгарії. Це створений академічний центр, який поєднує навчання болгарських та іноземних студентів у пріоритетних для країни напрямках та створює міжнародний конвертований та конкурентоспроможний науково -академічний продукт. Він навчає понад 10 000 студентів у більш ніж 67 програмах бакалавра та магістра та 29 кандидатів наук. програми.

  • Plovdiv, Болгарія

  Аграрний університет - Пловдив був створений у 1945 р. Він зміцнив свої позиції національного центру аграрної науки та освіти в Болгарії. У 2006 році Національне агентство з оцінки та акредитації нагородило Аграрний університет - Пловдив інституційною акредитацією та найвищою оцінкою «Дуже добре».

  • Veliko Tarnovo, Болгарія

  Восени 1963 року на історичному та мальовничому пагорбі "Света Гора" у Велико -Тирново відкрив свої двері перший за межами столиці університет, покровителями якого є святі покровителі Кирило і Мефодій. Наслідуючи освітні та культурні традиції відомої Тарнівської літературної школи з XIV століття, вона зарекомендувала себе як авторитетна вища школа гуманітарних наук та мистецтв, як престижний освітній та науковий центр.

  • Pleven Center, Болгарія

  Медичний університет - Плевен - один з п’яти медичних університетів Болгарії. Він був створений у 1974 році, розширюючи кругозір, розмір та репутацію Міської лікарні, заснованої у 1865 році. Сьогодні, поєднуючи традиції минулого з можливостями сьогодення, він об’єднує навчальні та лікувальні заклади, сучасну доклінічну базу, Університетська лікарня з більш ніж 1000 ліжок та клініками у всіх основних галузях медицини, а також великою кількістю спеціалізованих клінік та дослідницьких відділень із сучасним діагностичним та терапевтичним обладнанням.

  • Burgas, Болгарія

  Burgas Free University / БФУ / був заснований Актом Великих Національних Зборів 18 вересня 1991 року і є одним з перших недержавних університетів у країні. Університет акредитований Національним агентством з оцінки та акредитації та сертифікований відповідно до Міжнародного стандарту якості ISO 9001: 2008: БФУ - це сучасний та інноваційний університет, який піклується про своїх студентів та їх професійну реалізацію, а також має значні академічні досягнення та міжнародний рівень визнаний статус.

  • Sofia, Болгарія

  Химикотехнологичен и металургичен университет наук - це навчальний заклад, орієнтований на потреби нашого часу та нації. Наша спільнота виходить за межі університету та країни та включає наукових партнерів з різних континентів.

  • Varna, Болгарія

  Ласкаво просимо до Медичного університету-Варна-одного з найсучасніших та високотехнологічних університетів країни! Привабливе багатонаціональне середовище, найсучасніші методи та засоби навчання, тренування в реальному світі та симулятори, чудові умови спорту та відпочинку в морській столиці Болгарії-ось лише деякі причини, чому студенти приблизно з 50 країн світу у всьому світі обрали навчання в Медичному університеті-Варна!

  • Sofia, Болгарія

  University of Library Studies and Information Technologies (ULSIT) - державний університет, перейменований Декретом Парламенту від 29 листопада 2010 року після того, як у 2004 році проголосувала Спеціалізована вища школа бібліотекознавства та інформаційних технологій. Вересень 1950 р. Указом Уряду як Державний бібліотечний інститут, а згодом Декретом Парламенту перейменовано в Коледж бібліотекознавства;

  • Sofia, Болгарія

  Спеціалізоване створення Франкофонії для адміністрування та управління (ESFAM) - це інститут Університетського агентства Франкофонії, що базується в Софії, Болгарія. Наша місія полягає у підготовці фахівців високого рівня з адміністрації та управління бізнесом французькою мовою для сприяння розвитку країн зони Центральної та Східної Європи.