Keystone logo
Гватемала

Найкращі університети для Бакалавр Програми в Гватемала 2024

Кількість установ: 3
  • Quetzaltenango, Гватемала

  Для того, щоб створити університет у Кетцальтенанго, метою якого було виховання своїх студентів філософією, заснованою на свободі, спрямованою на побудову вільного, мирного суспільства з високим академічним рівнем і який також був би схильний пропонувати кар'єру, яка готує його студентів. для студентів, що стикаються з викликами майбутнього, розширення університету імені Франциско Марокіна в місті Ель-Альто було засновано в 1994 році. University of the West би продовженням доктринальної орієнтації розширення університету імені Франциско Марокіна вийшов з Кетцальтенанго. Він був заснований групою бізнесменів та професіоналів Кетцальтекану, які сформували опікунську раду для її створення та ініціювали відповідні процедури для її уповноваження. Деякі з них були колишніми студентами та викладачами UFM та членами Вищої ради, яка заявила, що університет був призначений керувати та управляти економічно незалежно. Починається придбання землі для створення Центральної штаб-квартири Університету Окциденте, і паралельно з цим відбувається робота та координація, яка передбачає відкриття двох прибудов у місті Гватемала та у департаментах Ескуінтла, Сучітепекес, Реталулеу, Уеуетенанго та Сан Департамент Педро Сан-Маркос. Він розпочав свою діяльність у місті Кетцальтенанго в 2010 році, коли Рада з вищої приватної освіти дозволив його діяльність, і він був опублікований в Офіційному віснику 3 березня 2010 року. Місія університету - викладання та розповсюдження філософії Свободи з особистою відповідальністю у всіх сферах людського життя сприяти матеріальному та духовному прогресу людства.

  • Guatemala City, Гватемала

  Universidad InterNaciones - це центр вищої освіти світового класу, завдяки своєму академічному вдосконаленню, що сприяє цілісному формуванню істоти, що спонукає до пошуку істини, краси та добра. Це сприяє розвитку інтелекту, думки, креативності та волі передбачати виклики, які постає перед сучасним суспільством та його прогнозами на майбутнє.

  • Guatemala City, Гватемала

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...