Keystone logo
Греція

Найкращі університети для Бакалавр Програми в Греція 2024

Кількість установ: 11
  • Athens, Греція

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Athens, Греція

  Нью-Йоркський коледж-це швидко зростаюча багатонаціональна освітня організація в Європі з 32-річною академічною присутністю. Заснований в Афінах у 1989 році у співпраці з Державним університетом Нью -Йорка, найбільший сьогодні університет США має динамічну присутність у 2 країнах з 3 університетськими навчальними закладами в Афінах, Салоніках та Празі.

  • Tripoli, Греція

  University of Peloponnese - це сучасний, багатопрофільний, регіональний університет, створений у 2000 р., Він прийняв своїх перших студентів у 2002 р. Розроблений у п’яти столицях префектур регіону Пелопоннес (Тріполіс, Корінт, Нафпліон, Спарта, Каламата) та Патра, включає 9 шкіл та 22 відділи. Він пропонує навчання на всіх циклах навчання: бакалаврат, аспірантура та докторантура, а також навчання впродовж життя, де навчається понад 20 000 студентів (1-й, 2-й і 3-й цикли навчання).

  • Thessaloniki, Греція

  Будучи вищим навчальним Perrotis College надає дипломні програми як науково обгрунтовані, так і практично орієнтовані та відповідають соціальним, економічним та екологічним проблемам населення. Perrotis College , як підрозділ Американської фермерської школи, сприяє рівним можливостям для всіх студентів та службовців, а також для всіх претендентів на вступ або посади працівників, незалежно від раси, релігії, статі чи етнічної приналежності.

  • Athens, Греція

  Приватний коледж "Французький інститут" (IdEF) розпочав свою діяльність у 1995 році у співпраці з Французьким державним університетом "Сорбонна Париж Норд" з метою забезпечення академічних бакалаврських та аспірантських програм Парижу 13 у Греції. Студенти IdEF, як правило, є студентами Сорбонського університету Paris Nord, мають однаковий статус студента та отримують таку ж освіту, як студенти, які навчаються в Парижі.

  • Athens, Греція

  Ми прагнемо забезпечити наших студентів необхідними знаннями, навичками та досвідом навчання, які допоможуть їм у реалізації їх найбільшого потенціалу з метою адаптації та адаптації до різноманітного та постійно мінливого суспільства та ринку праці. Ми прагнемо створити складне навчальне середовище, яке заохочує розвивати підприємницьке мислення серед наших студентів, таким чином розширюючи їх кругозір та покращуючи їхні кар'єрні перспективи. У IST основна увага приділяється студентам!

  • Corfu, Греція

  Ionian University був заснований у 1984 році, того самого року, що і Фессалійський та Егейський університети. Університет складається з п'яти факультетів та дванадцяти кафедр. Його місцезнаходження знаходиться на Корфу, а університетські підрозділи - в Лефкаді, Кефалонії та Закінтосі.

  • Athens, Греція
  • Patras, Греція

  City Unity College був заснований у 1999 році як додатка до Міського університету Сіетла, а з 2010 року він офіційно визнаний Міністерством освіти та релігійних справ Греції згідно з Рішенням міністрів від 27 липня 2010 року (Посилання 92790 / IA) . З 2012 року City Unity College працює як коледж із змінами, внесеними згідно із Законом 4093/2012 (Урядовий вісник 222 A). Він пропонує широкий спектр бакалаврських та аспірантських курсів у галузі бізнесу, фінансів, комп'ютерних наук, міжнародного менеджменту гостинності та туризму, фізичного виховання та спорту, Торгової морської академії, права, психології, православної теології та гуманітарних досліджень, стоматології імплантатів.

  • Athens, Греція

  Hellenic American College підписав угоду про співпрацю з Американським університетом Греції (436 Amherst Street, Nashua, New Hampshire, NH03063, USA), що дозволяє Коледжу пропонувати університетські програми для студентів та аспірантів на своїх об'єктах в Афінах. Після успішного завершення навчання та виконання всіх вимог до ступеня, як зазначено у відповідному університетському каталозі, учасники цих програм отримують ступінь безпосередньо від Американського університету Греції, Нашуа.

  • Athens, Греція

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Athens, Греція
  • Thessaloniki, Греція

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...