Keystone logo
Казахстан

Найкращі університети для Бакалавр Програми в Казахстан 2024

Кількість установ: 15
  • Almaty, Казахстан

  Міжнародний університет інформаційних технологій ( IITU ) - єдиний університет в Казахстані, який отримав міжнародну акредитацію інституту ASIIN. Університет готує нове покоління спеціалістів у сфері ІКТ із знанням галузевих технологій, передовим менеджментом, економікою та комунікативними навичками.

  • Almaty, Казахстан

  Almaty University of Power Engineering and Telecommunications імені Гумарбека Даукеєва - один з провідних технічних університетів Центральної Азії. Він пропонує дослідження в галузі енергетики, телекомунікацій, ІТ -технологій, космічної техніки, робототехніки та штучного інтелекту.

  • Taldykorgan, Казахстан

  Університет Жетису, названий на честь Іллі Жансугурова, є великим регіональним університетом, який поєднує класичні принципи та сучасні освітні програми. Університет розвивається як мультидисциплінарний орієнтований на інновації розумний університет в галузі освіти, науки та виховання.

  • Nur-Sultan, Казахстан

  Ключовою функцією університету є викладання. Astana University викладає відповідно до своїх освітніх стандартів, готує випускників, затребуваних на сучасному ринку праці у провідних компаніях різних галузей. Серед випускників Astana University є багато працівників державної служби.

  • Almaty, Казахстан

  Kainar University Кайнар, наступник Академії Кайнар, є одним із перших вищих навчальних закладів нових формувань, заснованих на комерційних принципах, в незалежному Казахстані. Це перший приватний університет як мультидисциплінарний вищий навчальний заклад соціальної та гуманітарної спрямованості.

  • Kokshetau, Казахстан

  Кокшетауський університет імені Абая Мирзахметова - це вищий навчальний заклад з висококваліфікованими кадрами та педагогічним потенціалом, хорошими матеріально-технічними ресурсами. Це один з провідних вищих навчальних закладів Казахстану, який надає ліцензовані освітні послуги, що відповідають сучасним вимогам ринку праці.

  • Karagandy, Казахстан

  Карагандинський технічний університет - одна з провідних вищих технічних шкіл Казахстану. Створення Гірничого інституту стало значною подією не лише для Караганди, але й для Центрального Казахстану. На сьогоднішній день університет має дев'ять факультетів. Університет готує фахівців за понад 46 спеціальностями.

  • Nur-Sultan, Казахстан

  Kazakh National University Of Arts ( KazUniArt ) - державний вищий навчальний заклад у Казахстані. Kazakh National University Of Arts - один з найпрестижніших університетів Казахстану, який зручно розмістився серед 90 найкращих університетів країни.

  • Almaty, Казахстан

  Алматинське відділення "Санкт-Петербурзького гуманітарного університету профспілок" може отримати російську освіту в Казахстані. Алматинська філія є одним з найбільших, авторитетних центрів підготовки фахівців найвищого рівня. Він по праву став одним з провідних вищих навчальних закладів Республіки Казахстан.

  • Shymkent, Казахстан

  Південно-Казахстанський державний університет імені М. Ауезова - найбільший та різноманітний університет Республіки Казахстан, науковий, освітній, інтелектуальний, культурний центр регіону. Університет готує спеціалістів для всіх галузей економіки, науки та культури регіону, республіки та світового простору.

  • Ust'-Kamenogorsk, Казахстан

  Протягом чотирьох десятиліть УНІВЕРСИТЕТ САРСЕНА АМАНЖОЛОВА НА СХІД КАЗАХСТАНУ був одним з провідних університетів республіки та СРСР. Університет є активним членом Євразійської асоціації університетів.

  • Uralsk, Казахстан

  West Kazakhstan State University імені М.Утемісова, один з перших університетів Республіки Казахстан, підписав Болонську декларацію, спрямовану на формування світового освітнього простору.

  • Almaty, Казахстан

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Almaty, Казахстан

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nur-Sultan, Казахстан

  Навчання в Євразійському гуманітарному інституті ( EAGI ) дозволяє отримувати престижну та затребувану денну та EAGI освіту та скорочені терміни за спеціальностями бакалавра.