Казахстан

Найкращі університети для Бакалавр Програми в Казахстан 2024

Кількість установ: 32
  • Astana, Казахстан

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Almaty, Казахстан

  Satbayev University - найстаріший та один з найпрестижніших технічних університетів Казахстану, відомий розвитком видобутку та нафтового бізнесу. Satbayev University домінують технічні спеціальності, це міждисциплінарний університет, де викладають архітектуру та менеджмент.

  • Atyrau, Казахстан

  Атирауський державний університет імені Халеля Досмухамедова - сучасний навчальний заклад. НАША НАВЧАЛЬНА ЗАВДА-єдиний державний університет в Атирауській області, що дає можливість здобути якісну освіту з природничих, гуманітарних, економічних, юридичних, образотворчих та музичних, педагогічних та сільськогосподарських спеціальностей.

  • Almaty, Казахстан

  Міжнародний університет інформаційних технологій ( IITU ) - єдиний університет в Казахстані, який отримав міжнародну акредитацію інституту ASIIN. Університет готує нове покоління спеціалістів у сфері ІКТ із знанням галузевих технологій, передовим менеджментом, економікою та комунікативними навичками.

  • Almaty, Казахстан

  Almaty University of Power Engineering and Telecommunications імені Гумарбека Даукеєва - один з провідних технічних університетів Центральної Азії. Він пропонує дослідження в галузі енергетики, телекомунікацій, ІТ -технологій, космічної техніки, робототехніки та штучного інтелекту.

  • Nur-Sultan, Казахстан

  Astana Medical University є одним з лідерів у медичній освіті, готуючи конкурентоспроможних спеціалістів у галузі охорони здоров’я за принципом «Освіта для всіх, поки живе життя», здійснюючи свою діяльність відповідно до національних та міжнародних стандартів якості на благо людей, суспільство і держава.

  • Taldykorgan, Казахстан

  Університет Жетису, названий на честь Іллі Жансугурова, є великим регіональним університетом, який поєднує класичні принципи та сучасні освітні програми. Університет розвивається як мультидисциплінарний орієнтований на інновації розумний університет в галузі освіти, науки та виховання.

  • Nur-Sultan, Казахстан

  Ключовою функцією університету є викладання. Astana University викладає відповідно до своїх освітніх стандартів, готує випускників, затребуваних на сучасному ринку праці у провідних компаніях різних галузей. Серед випускників Astana University є багато працівників державної служби.

  • Almaty, Казахстан

  Kainar University Кайнар, наступник Академії Кайнар, є одним із перших вищих навчальних закладів нових формувань, заснованих на комерційних принципах, в незалежному Казахстані. Це перший приватний університет як мультидисциплінарний вищий навчальний заклад соціальної та гуманітарної спрямованості.

  • Turkistan, Казахстан

  Міжнародний казахсько-турецький університет імені Ахмета Ясаві був створений на основі Міжурядової угоди між Казахстаном та Туреччиною для підготовки сучасних висококваліфікованих фахівців з молоді тюркомовних країн і розташований у духовному центрі тюркського світу - Туркестані.

  • Kokshetau, Казахстан

  Кокшетауський університет імені Абая Мирзахметова - це вищий навчальний заклад з висококваліфікованими кадрами та педагогічним потенціалом, хорошими матеріально-технічними ресурсами. Це один з провідних вищих навчальних закладів Казахстану, який надає ліцензовані освітні послуги, що відповідають сучасним вимогам ринку праці.

  • Aktau, Казахстан

  Освітня політика активно реалізується в одному з провідних університетів Казахстану - Каспійському технологічному та інженерному університеті імені Ш. Єсєнов. Сьогодні наш університет є найбільшим сучасним університетом, який пройшов державну сертифікацію та акредитацію.

  • Karagandy, Казахстан

  Карагандинський технічний університет - одна з провідних вищих технічних шкіл Казахстану. Створення Гірничого інституту стало значною подією не лише для Караганди, але й для Центрального Казахстану. На сьогоднішній день університет має дев'ять факультетів. Університет готує фахівців за понад 46 спеціальностями.

  • Nur-Sultan, Казахстан

  Kazakh National University Of Arts ( KazUniArt ) - державний вищий навчальний заклад у Казахстані. Kazakh National University Of Arts - один з найпрестижніших університетів Казахстану, який зручно розмістився серед 90 найкращих університетів країни.

  • Almaty, Казахстан

  Алматинське відділення "Санкт-Петербурзького гуманітарного університету профспілок" може отримати російську освіту в Казахстані. Алматинська філія є одним з найбільших, авторитетних центрів підготовки фахівців найвищого рівня. Він по праву став одним з провідних вищих навчальних закладів Республіки Казахстан.