Keystone logo
Китай

Найкращі університети для Бакалавр Програми в Китай 2024

Кількість установ: 37
  • Hangzhou, Китай

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Shanghai, Китай

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Beijing, Китай

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Karlsruhe, Німеччина
  • Suzhou, Китай

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Yulin, Китай

  Yulin University (YLU) розташований у місті Юлін, визнаному Державною радою як одне з відомих історичних та культурних міст Китаю, а також базою державних енергоресурсів та важкої хімічної промисловості. Університет, безпосередньо під керівництвом провінції Шеньсі, пропонує широкий спектр програм, включаючи інженерію, менеджмент, мистецтво, науку, агрономію та право.

  • Beijing, Китай

  Пекінський університет інформаційних наук та технологій (BISTU), злиття двох попередників, Пекінського інституту машинобудування (BIM, під наглядом колишнього Міністерства машинобудування) та Пекінського інституту інформації (BIT, під наглядом колишнього Міністерства електронної промисловості) , - це заклад із відносно повною системою навчальних дисциплін в галузі інформатики та технологій, який в основному підтримується та контролюється муніципалітетом Пекіна. Університет тепер має п'ять кампусів, а також новий кампус, що будується, площею понад 800 тисяч квадратних метрів, розташований у Шахе. Перша фаза будівництва Нового кампусу була в основному завершена в 2020 році.

  • Chengdu, Китай

  Chengdu University був офіційно створений з дозволу Міністерства освіти Китайської Народної Республіки в 1978 році, але історія школи працювала протягом ста років. Це університет, створений спільно провінцією Сичуань та містом Ченду, і ключовий всебічний університет, який підтримується Ченду, національним центральним містом. Це місце Селища спортсменів для проведення Всесвітніх ігор університету Ченду FIFU 2021 року.

  • Shenyang, Китай

  Shenyang Jianzhu University (оригінальний Інститут архітектури та будівництва Шеньяна), створений в 1948 році, є єдиним всеосяжним університетом, пріоритет якого відводиться цивільному будівництву та архітектурі, а також мультидисциплінарна освіта, що накладається на інженерні науки, промисловість, літературу, адміністрацію, природознавство, агрономія та право в провінції Ляонін.

  • Shanghai, Китай

  Shanghai Business School (SBS), раніше Східно-Китайська філія Школи податкового адміністрування центрального уряду, є 60-річною школою під прямим егідою муніципального уряду Шанхаю. Притримуючись політики в ногу з часом і висуваючи нові ідеї за останні шість десятиліть, Shanghai Business School випустила десятки тисяч кваліфікованих політичних та економічних лідерів на всіх рівнях як вдома, так і за кордоном.

  • Chengdu, Китай

  四川电影电视学院- це викладацький мистецький коледж, який виховує професіоналів у галузі прикладного кіно та телебачення. Медіа, що базується в провінції Сичуань і спрямована на всю країну, прагне розвивати всебічний розвиток моралі, розуму, фізичного виховання, краси та праці для фільму та індустрія телевізійних медіа та місцева економіка та суспільство. Прикладні таланти кіно та телебачення, які пристосовуються до трансформації та розвитку галузі, мають міцні професійні навички та сповнені інноваційного духу. Школа орієнтована на денну бакалавратську освіту, враховуючи освіту молодших коледжів, і своєчасно розпочинає післядипломну освіту. Зосереджуючись на мистецтві, драматургії, кіно і телебаченні, скоординований розвиток мистецтв, літератури, техніки, економіки та інших дисциплін, головними рисами яких є кіно та телевізійні медіа, прагне стати прикладною дисципліною з видатними перевагами, талантами, орієнтованими на застосування. навчання з відмітними характеристиками і добре сприймається галуззю. Університет прикладного мистецтва високого рівня, задоволений людьми.

  • Changsha, Китай

  Bangor College China (BCC) - це престижна спільна школа, заснована Університетом Бангора (BU), в Уельсі, Великобританія та Центральним Південним Лісотехнічним Університетом (CSUFT), в провінції Хунань, Китай.

  • Meizhou, Китай

  嘉应学院- штатний державний університет під юрисдикцією провінції Гуандун; він розташований у відомому історичному та культурному місті Китаю, рідному місті маршала Є Цзяньіня, відомому старому революційному районі, і вся територія належить до колишнього району Центральної Ради. Місто Мейчжоу провінції Гуандун, з репутацією "Рідне місто, Рідне місто футболу" тощо. Школа набирає учнів з 15 провінцій (міст, районів), де навчається понад 28 000 регулярних студентів і майже 11 000 дорослих студентів. Дисципліни охоплюють 11 дисциплін, включаючи літературу, науку, техніку, право та медицину. Існує 8 ключових дисциплін на провінційному рівні та 59 спеціальностей для студентів, включаючи 1 характерну спеціальність на національному рівні, 1 пілотну програму всебічної реформи на національному рівні, 6 першокласних спеціальностей на провінційному рівні, 2 ключові спеціальності на провінційному рівні та 10 провінційних Є 7 професійних пілотів всебічного реформування на рівні провінцій, 3 спеціальності, що характеризуються стратегічною галуззю, що розвивається, та 3 демонстраційні спеціальності з прикладного навчання талантів на провінції.

  • Handan, Китай

  邯郸学院- це державний денний загальноосвітній коледж, який знаходиться в місті Ханьдан провінції Хебей, національному історичному та культурному місті, чудовому національному місті, священній землі Тайцзи та столиці ідіом.邯郸学院бере на себе основне завдання - культивувати людей морально, дотримується службової орієнтації "на основі Хандана, служить суспільству, успадковує культурну освіту та інтегрує промисловість", і всебічно реалізує "створення гармонійного середовища, зосереджуючись на побудові змісту, Основна стратегія "Дороги" сприяла швидкому розвитку шкільної кар'єри. Школа має 1 характерну спеціальність національного рівня, 1 курс першого класу національного рівня, 3 ключові дисципліни розвитку провінції, 7 першокласних спеціальностей провінційного рівня, 4 першокласні курси провінційного рівня, 27 національних та провінційних курсів інженерні проекти, на провінційному рівні Є 4 навчально-демонстраційні центри, які за останні дві сесії виграли 8 нагород за досягнення у навчанні, 7 науково-дослідних платформ на провінційному рівні, 11 науково-дослідних платформ на муніципальному рівні та 46 нагород на провінційному рівні та вище. включаючи премію провінції Хебей за науково-технічний прогрес.

  • Wuhan, Китай

  Hubei University , розташований у місті Ухань, столиці провінції Хубей центрального Китаю, є ключовим всебічним університетом, який спільно управляється урядом провінції Хубей та Міністерством освіти Китаю, що охоплює мистецтво, історію, філософію, науку, техніку, економіку, право, управління, освіта, сільське господарство та медицина, з дисциплін Матеріалознавство та Хімія займають 1% у світовій ESI.

  • Huainan, Китай

  Anhui University of Science and Technology (AUST) був створений в 1945 році. Це найраніший інженерний коледж у провінції Аньхой і один з двох найперших університетів Китаю, що вищу освіту гірничих наук. Він знаходиться у спільному будівництві уряду провінції Аньхой та Державного управління охорони праці. Це також один із 100 університетів середнього та західного Китаю, які підтримуються Національним планом омолодження вищої освіти.