Keystone logo
Оман

Найкращі університети для Бакалавр Програми в Оман 2024

Кількість установ: 8
  • Muscat, Оман

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Seeb, Оман

  Інженерний коледж, раніше відомий як Caledonian College Of Engineering , був створений в 1996 році. Перший приватний інженерний коледж в Султанаті Оман. Він пропонує програми бакалаврату (UG) та магістра в галузі техніки, що відповідають міжнародним стандартам, а програми UG акредитовані IET (Великобританія) та CIOB (Великобританія); установа акредитована OAAA (Оман)

  • Sohar, Оман

  Коледж прикладних наук - Сохар - один із шести коледжів при Міністерстві вищої освіти, створений в 1990 році і розташований у місті Сохар, губернаторство Північної Альбатіни. Бачення коледжів полягає у відіграванні життєво важливої ролі в представленні Оману світові як нації, що розвивається, що відбивається у сприянні галузі прикладних наук та розвитку спільноти знань, що підтверджується нормами культури Оману.

  • Muscat, Оман

  Scientific College of Design - це приватний вищий навчальний заклад з мистецтв та дизайну, розташований у Маскаті, Султанат Оман. Створений Указом Міністра та регульований Міністерством вищої освіти, коледж офіційно запровадив свої академічні програми та послуги в жовтні 2004 року. Коледж управляється опікунською радою, керованою Генеральним директоратством приватних університетів та коледжів.

  • Sohar Port, Оман

  International Maritime College Оман (IMCO) - це унікальний коледж в Омані, країнах GCC та за його межами. IMCO була створена 24 квітня 2005 року і належить уряду Оману (ASYAD).

  • Sur, Оман

  Sur University College Суру (SUC) був створений у 2001 році після затвердження наказу Ради вищої освіти MHE / MO / 2001/3/211. Коледж також зареєстрований як Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) в Оманській торгово-промисловій палаті під чудовою категорією з комерційним номером запису: 4/10194/4. Це одна з компаній, що входять до групи компаній Мубарака Бахвана.

  • Muscat, Оман

  Тут ми знаємо, що ваші можливості у сфері туризму та гостинності безмежні. Наша роль - допомогти вам їх реалізувати. Якщо ви шукаєте короткий курс для підвищення свого професійного розвитку, викладений диплом чи шанс здобути ступінь бакалавра, ви знайдете правильну можливість, яка відповідає вашим потребам та розпалює вашу уяву.

  • Muscat, Оман

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...