Португалія

Найкращі університети для Бакалавр Програми в Португалія 2023/2024

Кількість установ: 89
  • Palma de Cima, Португалія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Lisbon, Португалія

  Міжнародна докторська програма «Сільськогосподарські інновації в тропічних харчових ланцюгах» є результатом співпраці між Школою сільського господарства Лісабонського університету (ISA, ULisboa) та Лісабонською школою економіки та менеджменту (ISEG, ULisboa), а також Національним інститутом сільського господарства та Ветеринарні дослідження (ІНІАВ – державна лабораторія). Ця програма розроблена для студентів із країн з помірним кліматом, які мають навички в галузі сільського господарства та агропродовольчого ланцюга, які шукають контекстуалізації в тропічних регіонах, а також для студентів із тропічних країн, які прагнуть підвищити свої навички за допомогою нових технічних і наукових знань.

  • Evora, Португалія

  University of Evora — державний університет у місті Евора, Португалія. Це другий найстаріший університет у країні, заснований у 1559 році кардиналом Генріхом і отримав статус університету в квітні того ж року від Папи Павла IV, як це задокументовано в його папській буллі Cum a nobis.

  • Lisbon, Португалія

  Nova Medical School (NMS) є однією з провідних медичних шкіл Португалії з більш ніж 45-річною історією. В даний час у ньому навчається 1770 студентів інтегрованої магістратури з медицини, 102 студенти за ступенем наук про харчування, 497 студентів післядипломної підготовки та загалом 858 викладачів і дослідників. У 2022 році NMS зберіг 1-шу позицію у вступних оцінках вищої освіти з медицини в Лісабоні. Це наша ДНК: медична школа з невимушеним, але вимогливим академічним середовищем, яка готує лікарів і дієтологів, але, перш за все, прагне навчати повноцінних громадян. NMS є академічним підрозділом Universidade NOVA de Lisboa, і наразі в ньому навчається 1770 студентів інтегрованої магістра медицини, 102 бакалавра з дієтології та 497 аспірантів. У ньому загалом 858 професорів і дослідників.

  • Lisbon, Португалія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Braga, Португалія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Poitiers, Франція
  • Iași, Румунія
  • + 5 Більше

  Європейський кампус міст-університетів (EC2U) — це мультикультурний та багатомовний альянс, що складається із семи давніх, освітніх та дослідницьких, місцевих та глобальних університетів із чотирьох різних регіонів Європейського Союзу: Університет Коїмбра, Університет Ясси, Університет Єни, Університет Павії, Університет Пуатьє (координатор), Університет Саламанки та Університет Турку. Амбіція Альянсу полягає в тому, щоб створити інноваційний простір, який дозволить вільно переміщатися між сімома університетами та пов’язаними містами.

  • Lisbon, Португалія

  Іти в ногу з часом і поважати його вимоги. Бути прикладом для наслідування. Наповнити гордістю тих, хто разом з нами вирішив зробити свій внесок у справедливіше та краще суспільство. Це зобов’язання NOVA School of Law .

  • Lisbon, Португалія

  ULisboa відповідає за те, щоб місто Лісабон стала однією з великих європейських столиць культури та науки, оскільки щороку приймає понад 9000 іноземних студентів – приблизно 17,8% від загальної кількості студентів – із понад 100 країн, які є шукає високоякісної освіти, а також іншої культури, чудової погоди та гостинності, які можуть запропонувати Лісабон і Португалія.

  • Rio de Mouro, Португалія

  Створення Católica Medical School є проектом Universidade Católica Portuguesa вже більше 20 років, але лише зараз створилися належні умови для його створення. Наша медична школа розпочинає свій шлях в унікальний момент у нашій цивілізації: пандемія глобального масштабу, яка спричинила так багато змін, труднощів, запитань і сумнівів, що змушують нас переосмислити дві фундаментальні сфери для людини: освіту та охорону здоров’я. З великим ентузіазмом і почуттям відповідальності ми присвятили себе створенню цієї медичної школи, впевнені в її величезній цінності для тих, хто має покликання займатися медициною, а також робити внесок у досконалість викладання медицини в Португалії. .

  • Monte de Caparica, Португалія

  З моменту свого заснування Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior, CRL була спільнотою студентів, викладачів та персоналу, чия місія «присвячена прогресу в знаннях, навчанні та освіті своїх студентів, на службі покращення умов здоров’я для глобальне суспільство в 21 столітті». Протягом тривалого часу він був еталонним закладом у викладанні здоров’я в Португалії.

  • London, Великобританія
  • Helsinki, Фінляндія
  • + 5 Більше

  Програми Літньої цифрової школи EIT відкриті для студентів бакалаврів і магістрів, молодих професіоналів та інших, хто хоче глибше зануритися в нові цифрові технології, навчитися перетворювати технології на бізнес і, зрештою, запустити глибокотехнологічні стартапи. Навчайтеся у викладачів і співробітників наших найкращих технологічних університетів-партнерів ЄС. Отримайте практичний досвід через корпоративні кейси, проектну роботу та співпрацю. Конкурентоспроможна ціна навчання. Насолоджуйтеся зустрічами та спілкуванням зі студентами-однодумцями з усього світу!

  • Lisbon, Португалія
  • Porto Salvo, Португалія
  • + 1 Більше

  Instituto Superior Técnico (Técnico) — інженерна школа Лісабонського університету. Створений майже 11 десятиліть тому, Técnico має приблизно 12 000 студентів більш ніж 60 різних національностей. Компанія Técnico, яка займає перше місце в Португалії, визнана на міжнародному рівні за свою академічну та наукову досконалість у галузі інженерії, архітектури, науки та технологій, за сприяння відносинам між університетом-бізнесом-суспільством та заохочення інновацій, підприємництва, створення робочих місць та знання.

  • Evora, Португалія
  • Rome, Італія
  • + 1 Більше

  Метою цієї програми є надання студентам спеціалізованих навичок з археології та аналітичної характеристики матеріалів від доісторії (мегаліту) до класичних часів (грецьких та римських). Вивчення та збереження матеріалів культурної спадщини є дослідницькою сферою з сильним міждисциплінарним відтінком і вимагає навичок, які охоплюють усі галузі гуманітарних та природничих наук. ARCHMAT забезпечує загальну інтегровану платформу для відмінників, які мають освіту в галузі природничих або гуманітарних наук, щоб зрозуміти передові наукові методи, які використовуються для дослідження археологічних матеріалів, і має на меті сформувати високоспеціалізованих професійних експертів у новітній галузі археометрії, тобто прикладних фізико-хімічних наук. до вивчення матеріалів археологічної та культурної спадщини.

  • Lisbon, Португалія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...