Keystone logo
Саудівська Аравія

Найкращі університети для Бакалавр Програми в Саудівська Аравія 2024

Кількість установ: 10
  • Hamad Town, Бахрейн
  • Riyadh, Саудівська Аравія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Riyadh, Саудівська Аравія

  У вівторок, 01.09.11419 р. (06.05.1998 р. Н. Е.) Наследний принц - хай Бог його захистить - наказав об'єднати ісламський університет імама Мохаммада Ібн Сауда та Університет короля Сауда в Південному регіоні в єдине ціле під новою ідентичністю " King Khalid University ". Пізніше, 11/3/1419 р. (6/7/1998 р. Н. Е.), Був виданий Королівський указ, Декрет 7/78 / M для завершення всіх регулярних процедур, необхідних для здійснення злиття. Перший бюджет університету був виданий 14/09/1419 AH (02.02.1999 р. Н. Е.) В рамках загального державного бюджету.

  • Dammam, Саудівська Аравія

  Перш ніж назва «Аль-Асала Коледжі» виділяється, було проведено детальне дослідження дисциплін, кількості студентів у кожній дисципліні на рівні Королівства та на рівні кожного міста, що охоплює найкращі дисципліни з точки зору явки студентів на дисципліни, з одного боку , вимоги ринку праці Саудівської Аравії загалом та Східної провінції зокрема, з іншого.

  • Mecca, Саудівська Аравія

  Королівство Саудівська Аравія перебуває в авангарді країн ісламського світу завдяки своєму релігійному статусу, а також історичному та цивілізаційному значенню. Він включає Кіблу (Кабу), з якою мусульмани стикаються під час щоденних молитов. Більше того, мільйони сердець людей звертаються до Мекки, бажаючи здійснити хадж та Умру.

  • Industrial Area, Саудівська Аравія

  Majmaah University є одним із найновіших університетів на дорогій батьківщині, який приєднався до системи багатьох і великих наукових споруд, щоб стати притоком університетської освіти та дозволом для жителів провінції Аль-Маджмах та провінцій, що перебувають у межах університету, як очікує багато запропонувати їм.

  • Tabuk, Саудівська Аравія

  Виходячи з принципу інтеграції між приватним та державним секторами в КДА у наданні послуг вищої освіти, Міністерство вищої освіти заохочує приватну вищу освіту за всіма академічними спеціальностями. Його князь Прикарпатський принц Фахад Бін Султан, принц Тавукського району, закликав інвесторів розпочати приватний університет, щоб поширювати культуру та освіту в місті Табук, що має виняткове географічне положення, яке служить регіону та його околицям.

  • Riyadh, Саудівська Аравія

  Приватна освіта в Королівстві є свідком пожвавлення та великої уваги уряду хранителя двох святих мечетей короля Салмана бен Абдулазіза, хай Бог його збереже. Дар Аль Улум - один із найвизначніших приватних університетів Королівства, спрямований на сприяння вищій освіті та інвестиціям у стійкий людський капітал.

  • Riyadh, Саудівська Аравія

  Спільнота PSU рухається спільною метою: зробити світ кращим завдяки освіті, дослідженням та інноваціям. Ми веселі та вигадливі, винахідливі та артистичні, одержимі цифрами та привітні для талановитих людей.

  • Abha, Саудівська Аравія

  Ми пропонуємо високоякісні академічні програми, які відрізняються як на місцевому, так і на регіональному рівні, займаються дослідженнями та активно розвивають та залучають громаду.

  • Riyadh, Саудівська Аравія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...