Таїланд

Найкращі університети для Бакалавр Програми в Таїланд 2024

Кількість установ: 59
  • Bangkok, Таїланд

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Khlong Nueng, Таїланд

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Manchester, Великобританія
  • Budapest, Угорщина
  • + 62 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Pratu Chai Sub-district, Таїланд

  มหาวิทยาลัยราชภัฏพระนครศรีอยุธยา Вона виникла зі Староміської учительської школи, яку король Чулалонгкорн (Рама V) з милосердним задоволенням передав у розмірі 30 000 бат Міністерству Дхарми для створення училища підготовки вчителів. 1 липня 1905 р. Потім переросло в Учительська школа Пхра Нахон Сі Аюттхая та Учительський коледж Phra Nakhon Si Yuthaya відповідно на

  • Khlong Nueng, Таїланд

  Valaya Alongkorn Rajabhat University під королівським патронатом був заснований Її Королівською Високістю Сомдеч Прах Раджа Пітучха Чао Фа Валайєю Аппіккорн, Кром Луанг, Принцесою Фетчабурі. ЇЇ Превосвященство принцеса Валайя Апгкорн була дуже стурбована освітою молодих тайських жінок.

  • Khok Khian, Таїланд

  в кабінеті На нараді 8 липня 2003 р. В принципі було схвалено створення університетів у провінціях Наратіват та Накхон Фаном. шляхом об’єднання навчальних закладів, які вже існують у провінції для спільного використання ресурсів для максимальної вигоди Тут якомога менше інвестицій. не суперечивши філософії освіти та місії колишнього навчального закладу

  • Tha Sut, Таїланд

  Mae Fah Luang University (МФУ) був створений як автономний державний університет відповідно до Королівської хартії у 1998 році за щедрої підтримки уряду Таїланду. Університет був створений для задоволення потреб людей на півночі Таїланду та для вшанування милосердного внеску Матері Короля, Її Королівської Високості Принцеси Шрінагаріндри, з любов’ю відомої своїм підданим як «Мей Фах Луанг».

  • Pa O Don Chai, Таїланд

  วิทยาลัยเชียงราย Затверджено Міністерством університетів 18 липня 2003 р., Що дозволяє керувати ступенем бакалавра під наглядом Міністерства освіти. Відповідно до Закону про приватні вищі навчальні заклади (№ 2) 2535 р. Н. Е

  • Thai Buri, Таїланд

  Walailak University 26 років 29 березня 2018 р. Проте рух місцевих жителів щодо створення університету в провінції Накхон Сі Тхаммарат розпочався приблизно 50 років тому, у 1967 р. Але це знадобилося 12 років, перш ніж члени парламенту від Нахон Сі Тхаммарата вперше запропонував парламенту в 1979 році законодавство про створення університету в провінції.

  • Lak Hok, Таїланд

  Rangsit University : Розташований у двохстах дев'яносто двох (292) субрайонах із родзинками Лак-Хок, на Пахолітін-роуд, провінція Патхумтані, на відстані лише трьох (3) кілометрів від аеропорту Дон Муанг. Університет оточує спільнота Муанг-Аке з 4000 раїсів.

  • Bang Phli District, Таїланд

  Дочірні школи Сарасас Вона визнана двомовною школою, що займає лідируючі позиції у навчанні учнів з іноземним мовним потенціалом. особливо англійська мова, поки вона не стала очевидною Поряд з академічними знаннями в різних галузях, починаючи з 1964 р. І дотепер, можливість розширилася до вищої освіти, а саме до « สถาบันเทคโนโลยีแห่งสุวรรณภูมิ » (ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ СУВАРНАБХУМІ -SVIT).

  • Lam Sai, Таїланд

  У 1887 році (BE 2430) Його Величність Король Чулалонгкорн (Король Рама V) заснував перший коледж Сангхи в Таїланді під назвою «Махадхату Віттаялай», який знаходився у Ват -Махадхату в Бангкоку. Він мав бути місцем, куди монахи, послушники та миряни приходять вивчати Тіпіляку та вищу освіту.

  • Dusit District, Таїланд

  Rajamangala University of Technology Phra Nakhon був заснований 27 лютого 1975 року, коли в «Королівській газеті» був оголошений закон про професійно -технічну освіту та технологічний коледж, який набув чинності. Закон мав на меті створити професійно -технічних вчителів, які мають диплом бакалавра для викладання професійно -технічної освіти на рівні професійної підготовки, бакалаврату та підвищення кваліфікації на рівні професійної кваліфікації.

  • Bang Toei, Таїланд

  У 1996 році Shinawatra University Шинавата розпочав з ініціативи доктора Таксина Шинаватри та професора доктора Пури Чай Пямсомбун. Заснувати приватний університет Для підтримки розвитку сусідніх країн та регіонів у поєднанні з ідеєю розробки моделі університету, дружнього до навколишнього середовища доктора Сунторна Боніатікарна до 1999 року, університетські бюро дозволяють створити Shinawatra University . Shinawatra University прагне стати провідним міжнародним університетом, орієнтованим на академічні дослідження. Університет прагне до досконалості у навчанні та навчанні, інновацій, лідерства. Розвиток підприємництва Залучення та обслуговування громади Вона працює з найвищими етичними стандартами та надає пріоритет соціальній відповідальності.

  • Pathum Wan District, Таїланд

  Створена в 1982 році завдяки співпраці університету Чулалонгкорн, Школи менеджменту Келлога та Школи бізнесу Уортона, Школа менеджменту Сасіна стала першою акредитованою бізнес-школою AACSB та EQUIS у Таїланді. У 2019 році The Times Higher Education / Wall Street Journal (THE / WSJ) посіла Сасіна # 43 у світі за дворічними програмами МВА, єдина бізнес-школа в Південно-Східній Азії, яка потрапила в цей рейтинг.