Keystone logo
Японія

Найкращі університети для Бакалавр Програми в Японія 2024

Кількість установ: 58
  • Bunkyo City, Японія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Hiroshima, Японія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Shimonoseki, Японія

  Місто Шимоносекі розташоване в самій західній частині острова Хонсю. На півдні межує з протоками Канмон, на сході - морем Суо, на заході - морем Хібікі. Місто наділене багатою красою океану та гір та має значні історичні та культурні цінності. Різноманітність міста Шімоносекі пов'язане з різноманітністю Shimonoseki City University .

  • Kagoshima, Японія

  Shigakukan University - приватний спільний навчальний чотирирічний університет, заснований у 1979 році. Університет має два факультети: гуманітарний та юридичний. Гуманітарний факультет має два відділи: кафедру клінічної психології (складається з п’яти курсів медицини, соціального забезпечення, освіти, суспільства та промисловості та загальної психології) та кафедру гуманності та культури (яка складається з трьох курсів: японської та Японська література, англійська мова та британська та американська культура, історія та географія).

  • Nagasaki, Японія

  Nagasaki University сприяє вдосконаленню збалансованого суспільства, передаючи спадщину традиційній культурі, корінням якої є Нагасакі, культивуючи родючий творчий сенс у студентів та розвиваючи інноваційні науки для світового миру.

  • Ageo, Японія

  Спираючись на християнський дух, акцент робиться на вихованні цілої людини. У той же час, коли студенти отримують широку ліберальну освіту та високий ступінь спеціалізації, невеликі класи дають змогу поважати індивідуальність кожного учня. Студенти мають викладача факультету, а викладачі встановлюють робочий час.

  • Okayama, Японія

  Наприкінці Другої світової війни, коли велика частина Японії лежала в руїнах від численних авіаударів, і особливо з водневою бомбою, скинутою на Хіросіму та Нагасакі, наш засновник, пан Цутому Каке (1923 - 2008), зрозумів, що тому, що ця країна Японія має мало природних ресурсів Тільки завдяки освіті Японія може відновитись. З цього моменту і протягом усього свого життя пан Кейк брав активну участь у розвитку освіти в Японії.

  • Hachioji, Японія

  SOKA University з самого заснування зосереджується на гуманістичній освіті та міжнародному обміні. Досягнення освіти та міжнародного обміну отримали високу оцінку, і університет був обраний одним із 37 університетів у рамках «Найкращого глобального університетського проекту» Міністерства освіти, культури, спорту, науки та технологій у 2014 році.

  • Utsunomiya, Японія

  文星芸術大学мистецтв Бунсей був заснований в 1999 році в місті Уцуномія, префектура Точігі, з метою реалізації передової мистецької освіти з п’ятьма принципами та ідеалами. Манга, чудовий засіб, який передає емоції персонажів, розуміючи історію, просто переглядаючи фотографії, - одна з японських культур, якою користуються у всьому світі, навіть для іноземців, які мають різні мови та звичаї.

  • Sagamihara, Японія

  Azabu University - один із дуже небагатьох наукових університетів, який забезпечує освіту та проводить дослідження на тему "Людство, тварини та довкілля". Використання набутих знань для сприяння нашому суспільству завжди було нашою основною цінністю та цінністю, заснованою на духовному принципі університету, що відображає освітню філософію професора Харутаки Йокури: "Досліджуйте академічно та сумлінно практикуйте".

  • Fuchu, Японія

  Tokyo University Of Foreign Studies - найстаріший заклад Японії, який займається міжнародними дослідженнями. Він розпочався як Баншо Ширабешо (Інститут дослідження іноземних документів), урядове бюро перекладів, засноване в 1856 р. Потім воно було створено як незалежний навчальний і дослідницький заклад з назвою Tokyo Gaikokugo Gakko (Токійська школа іноземних мов) у 1899 р. 1999 рік Університет відсвяткував 100-річчя своєї "незалежності".

  • Kyoto, Японія

  Kyoto Institute Of Technology - міжнародний університет інженерії та дизайну в Кіото, Японія. Важливо зазначити, що історія та культура нашого міста відомі у всьому світі, і хоча Кіото є батьківщиною сутності японської культури, він також є виробничим центром. Кіотські «техніки» мають довгу історію виробництва та переробки багатьох «речей». Традиційне майстерність не тільки передається від покоління до покоління, воно ще більше вдосконалюється та вдосконалюється завдяки постійному створенню нових технік та інновацій, набуваючи авторитету як вдома, так і за кордоном.

  • Bunkyo City, Японія
  • Meguro City, Японія
  • + 1 Більше

  The University Of Tokyo був створений в 1877 році як перший національний університет Японії. Як провідний дослідницький університет, UTokyo пропонує курси практично всіх академічних дисциплін як на бакалаврському, так і на аспірантському рівнях та проводить дослідження у всьому спектрі навчальної діяльності. Університет прагне надати своїм студентам багате та різноманітне академічне середовище, яке забезпечує можливості як для інтелектуального розвитку, так і для набуття професійних знань та навичок.

  • Kariya, Японія

  Історія Освітнього університету Айті розпочалася із запуску сучасної шкільної системи в Японії в 1873 році. Наш попередник, Префектурна академія Айті, згодом перетворився на три звичайні школи в регіоні, Перший нормальний коледж Айчі, Другий нормальний коледж Айчі та Айті Звичайний коледж професійної освіти.

  • Kyoto, Японія

  Kyoto Sangyo University (КДУ) був заснований в 1965 р. Доктором Тошімою Аракі. Серйозно стурбований руйнівною моральною культурою в повоєнній Японії, доктор Аракі присвятив свої зусилля вихованню випускників, які могли б відігравати активну роль у все більш глобальному суспільстві. Слідуючи керівництву засновника, послідовні президенти докладали постійних зусиль для дотримання "Основоположних принципів" КСУ, і в результаті університет продовжував неухильно та успішно розвиватися.