Індонезія

Найкращі університети для Бакалавр Програми в Індонезія 2024

Кількість установ: 22
  • Denpasar Selatan, Індонезія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bandung, Індонезія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Banda Aceh, Індонезія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Malang, Індонезія

  University Of Muhammadiyah Malang (UMM) в даний час керує 10 факультетами з 1 програмою післядипломної та 3 докторськими програмами. З трьох програм існують 3 програми диплому, 35 програм бакалаврату 1, 11 програм післядипломної освіти, 3 програми докторантури та 4 професійні програми. Кількість продовжує зростати. Зростати більше і ставати більшим.

  • Yogyakarta, Індонезія

  Будучи піонером вищої освіти в Індонезії, UII глибоко вкорінена в традиції академічної свободи, завдяки якій різноманітність ідей високо цінується. Завдяки високомотиваційному навчальному середовищу та потенціалу для інновацій, ми прагнемо виховувати наших студентів як інноваційних світових лідерів.

  • West Jakarta, Індонезія

  Для побудови своєї економіки Індонезія потребує активної участі підприємців. Вони створюють можливості, здатні поглинути наявну робочу силу. Це може початися в університеті, який відіграє життєво важливу роль у виробництві працюючих професіоналів із чудовими компетенціями та високою конкурентоспроможністю.

  • Yogyakarta, Індонезія

  Заснований у 1985 році, Duta Wacana Christian University Дута Вакана (UKDW) є подальшим розвитком Духовної семінарії Дута Вакана (STT Duta Wacana), заснованої в 1962 році в результаті злиття Теологічної академії Джогджакарти та Богословської школи Бейла Війата, Маланг.

  • Salatiga, Індонезія

  Satya Wacana Christian University (SWCU), який розпочався з назви Індонезійська навчальна вища навчальна установа (PTPG-KI). Він відбувся 30 листопада 1956 р. З п’ятьма відділами, що складалися з освіти, історії, англійської мови, права та економіки. PTPG-KI Сатья-Вакани змінився на FKIP-KI 17 липня 1959 р. Потім 5 грудня 1959 р. Офіційно став Satya Wacana Christian University з існуванням економічного факультету та юридичного факультету, після чого відбулося відкриття кількох інших нових факультетів та навчальних програм.

  • Bandung, Індонезія

  Universitas Kristen Maranatha стає незалежним та госпрозрахунковим вищим навчальним закладом, який досліджує та прищеплює знання у всіх галузях мистецтва та науки, мотивований любов’ю та живими прикладами Ісуса Христа.

  • Surabaya, Індонезія

  Відповідно до преамбули Статуту Великобританії Петри, заснованої на Біблії, яка є Словом Божим, з повним усвідомленням обов’язків та відповідальності християнського громадянина Індонезії, який відповідає Панкасілі та Конституції 1945 р. брати участь у вихованні життя нації.

  • Palembang, Індонезія

  Однією з цілей вищої освіти є підготовка випускників, які можуть здійснювати розвиток відповідно до потреб національного розвитку. Оскільки потреба в національному розвитку не є чимось статичним, а це означає, що він завжди буде змінюватися відповідно до змін у регіональних та глобальних ситуаціях, університети також повинні постійно змінюватися та пристосовуватися до мінливих потреб та розвитку, крім того, щоб пристосовуватися до розвитку науки, технологій, мистецтв та світової інформації.

  • Bandung, Індонезія

  Національний технологічний інститут (ITENAS) в Бандунгу - це заклад вищої освіти, розташований на вулиці ПКХ Мустофа № 23, Бандунг. Лежачи в самому центрі району, до якого легко дістатися з різних напрямків, Кампус вважається стратегічним. Ітенас також називають одним із найжвавіших та найцікавіших містечок, оскільки він оточений торговими центрами, кулінарними центрами, друкарнями та корпусами.

  • Bandung, Індонезія

  Бачення UNPAR - це прагнення академічної спільноти Католицького університету Парагянган щодо напряму розвитку UNPAR. Він базується на афоризмі UNPAR «Bakuning Hyang Mrih Guna Santyaya Bhakti», що означає «На основі віри в Бога, переслідуючи знання у відданості громаді». Крім того, це також результат аналізу стосовно УНПАР у минулому, сьогоденні та в майбутньому.

  • Makassar, Індонезія

  До офіційного створення Hasanuddin University в 1956 р. В Макассарі в 1947 р. Був створений економічний факультет як філія економічного факультету Індонезійського університету. . 127 23 липня 1947 р.

  • Yogyakarta, Індонезія

  Yogyakarta State University (раніше IKIP Yogyakarta або Джокьякартаський інститут педагогічної освіти та освітніх наук) був заснований 21 травня 1964 року. Історично ІКІП Джокьякарта був об'єднанням двох навчальних закладів: педагогічного факультету університету Гаджа Мада та Інституту вчителя Освіта. Ці два заклади пропонували навчальні програми з освітніх наук та освіти вчителів. Саме злиття було призначене Указом Президента Республіки Індонезія, номер I / 1963.