Індонезія

Найкращі університети для Бакалавр Програми в Індонезія 2023/2024

Кількість установ: 42
  • Surabaya, Індонезія

  При організації вищої освіти принципи UNAIR: неприбуткова організація, яка має можливість самостійно керувати коштами для розвитку UNAIR; незалежність і належне управління; розвиток академічної культури та наукової автономії академічної спільноти; тощо. Наше бачення – стати незалежним, інноваційним та провідним університетом на національному та міжнародному рівнях, а також піонером розвитку науки, техніки та гуманітарних наук на основі релігійної моралі.

  • Bandung, Індонезія

  Telkom University є найкращим приватним університетом в Індонезії (за версією Міністерства освіти та культури Індонезії та Times Higher Education (THE) World University Ranking 2021, red.), Який має бачення стати "Науково-дослідним та підприємницьким університетом". Швидке зростання ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій) у поєднанні з культурним різноманіттям Індонезії змушує Telkom University зосередитись на освіті та дослідженнях, заснованих на ІКТ, в галузі машинобудування, бізнесу та творчої індустрії. Ми постійно та постійно розвиваємо якість освіти з точки зору викладання, дослідження та громадських робіт.

  • Banda Aceh, Індонезія

  Місія Університету Сія Куала полягає у впровадженні "Три Дхарми - три позначення" вищих навчальних закладів, які підтримують місцевий, національний та міжнародний розвиток, використовуючи наявні місцеві, національні та міжнародні ресурси; підвищити академічну якість для отримання висококонкурентних випускників; застосовувати інтегрований менеджмент якості в галузі освіти шляхом застосування прозорих принципів участі, ефективності та продуктивності; постійно зміцнювати та розширювати мережу інституційного співробітництва з метою розвитку та збереження знахідок у галузі науки, техніки, гуманітарних наук, спорту та мистецтва.

  • Manchester, Великобританія
  • Budapest, Угорщина
  • + 62 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Malang, Індонезія

  University Of Muhammadiyah Malang (UMM) в даний час керує 10 факультетами з 1 програмою післядипломної та 3 докторськими програмами. З трьох програм існують 3 програми диплому, 35 програм бакалаврату 1, 11 програм післядипломної освіти, 3 програми докторантури та 4 професійні програми. Кількість продовжує зростати. Зростати більше і ставати більшим.

  • Buleleng, Індонезія

  Університет Пендідікан Ганеша "Університет Пендідікан Ганеша", іменований далі "Ундікша", є університетом, який відповідає за Міністерство досліджень і технологій та вищої освіти і розташований у Сінгараджі, провінція Балі.

  • Batam, Індонезія

  Ласкаво просимо до Universitas Internasional Batam (UIB). Створений у 2000 році, UIB - це новий приватний університет, але він має величезний потенціал. Розташований у місті Батам, біля кордонів Сінгапуру та Малайзії, UIB має власний кампус з винятково адекватною інфраструктурою для підтримки чудових процесів викладання та навчання, таких як бібліотеки, лабораторії, спортивний зал, гуртожиток тощо.

  • South Jakarta, Індонезія

  Інститут PTIQ (пергуруанський Тінггі Ільму Аль-Коран) - це перший у світі коледж, який спеціально запам'ятовує та вивчає Коран. Через два роки після заснування PTIQ Ісламський університет Мадіни, Саудівська Аравія, відкрив спеціальний факультет науки Корану, і PTIQ послужив його натхненням.

  • Yogyakarta, Індонезія

  Будучи піонером вищої освіти в Індонезії, UII глибоко вкорінена в традиції академічної свободи, завдяки якій різноманітність ідей високо цінується. Завдяки високомотиваційному навчальному середовищу та потенціалу для інновацій, ми прагнемо виховувати наших студентів як інноваційних світових лідерів.

  • West Jakarta, Індонезія

  Для побудови своєї економіки Індонезія потребує активної участі підприємців. Вони створюють можливості, здатні поглинути наявну робочу силу. Це може початися в університеті, який відіграє життєво важливу роль у виробництві працюючих професіоналів із чудовими компетенціями та високою конкурентоспроможністю.

  • Yogyakarta, Індонезія

  Заснований у 1985 році, Duta Wacana Christian University Дута Вакана (UKDW) є подальшим розвитком Духовної семінарії Дута Вакана (STT Duta Wacana), заснованої в 1962 році в результаті злиття Теологічної академії Джогджакарти та Богословської школи Бейла Війата, Маланг.

  • Salatiga, Індонезія

  Satya Wacana Christian University (SWCU), який розпочався з назви Індонезійська навчальна вища навчальна установа (PTPG-KI). Він відбувся 30 листопада 1956 р. З п’ятьма відділами, що складалися з освіти, історії, англійської мови, права та економіки. PTPG-KI Сатья-Вакани змінився на FKIP-KI 17 липня 1959 р. Потім 5 грудня 1959 р. Офіційно став Satya Wacana Christian University з існуванням економічного факультету та юридичного факультету, після чого відбулося відкриття кількох інших нових факультетів та навчальних програм.

  • Bandung, Індонезія

  Universitas Kristen Maranatha стає незалежним та госпрозрахунковим вищим навчальним закладом, який досліджує та прищеплює знання у всіх галузях мистецтва та науки, мотивований любов’ю та живими прикладами Ісуса Христа.

  • Jakarta, Індонезія

  Prasetiya Mulya була заснована в 1980 році групою відомих індонезійських бізнес-лідерів. Тоді перша програма МВА в Індонезії була створена в 1982 році за сприяння престижних міжнародних вчених та експертів.

  • Jakarta, Індонезія

  Jakarta International College (JIC) був заснований у Джакарті у 2002 році групою професіоналів, які піклуються та прагнуть запропонувати високоякісний міжнародний стандарт освіти. Протягом останніх 19 років JIC був єдиним постачальником Джакартського коледжу Монаш, який передавав диплом коледжу Монаш та Рік заснування університету Монаша (MUFY). Тисячі студентів успішно перейшли до університету Монаш та інших авторитетних університетів Австралії.