Найкращі університети для Бакалавр Програми в Isle of Man 2024

Кількість установ: 3
  • Douglas, Isle of Man
  • Douglas, Великобританія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Douglas, Isle of Man

  UCM має давню репутацію високого рівня підготовки та освіти на острові. Ми пишаємося тим, що впродовж багатьох років надихали, кидали виклики та надавали можливість нашим студентам позитивно впливати на навколишній світ. Ми пропонуємо широкий спектр курсів, що включає академічні, професійні та професійні можливості, а також дозвілля та відпочинок. ДОДАТКОВА ОСВІТА Наші курси подальшої освіти охоплюють широкий спектр предметних областей, включаючи: будівництво, бізнес, адміністрацію та ІТ; мистецтво, дизайн та медіа; інжиніринг та виробництво автотранспортних засобів; перукарське мистецтво та косметична терапія; охорона здоров'я; догляд за дітьми; гостинність та громадське харчування; обчислювальна техніка та ІТ; загальні дослідження та спорт. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, дивіться наш Посібник з подальшої освіти та сторінку додаткової освіти.

  • Douglas, Isle of Man

  Institute Of Directors (IoD) був заснований у 1903 році, і протягом трьох років ми отримали Королівську хартію на підтримку, представництво та встановлення стандартів для керівників підприємств у всій країні. Ми глибоко пишаємося своєю Королівською хартією, і вона залишається на передньому краї у всьому, що ми робимо як організація.