​Abkhazian State University

​Abkhazian State University

​Abkhazian State University

Введення

Абхазький державний університет був створений на базі Державного педагогічного інституту Сухума, який відкрився в 1932 році.

Викладачі та студенти СУ беруть активну участь у багатьох міжнародних науково-творчих форумах. Подібні заходи регулярно проводяться в Абхазькому державному університеті. Студентам та лекціям (сотрудникам) АДУ було дозволено підвищити кваліфікацію, продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі та захистити дисертації.

З 2006 року АГУ має статус Автономного національного університету, засновника Республіки Абхазія. Це відкрило нові можливості для розвитку освітньої та наукової діяльності університету.

Діяльність університету базується на універсальних та розвиваючих принципах освіти, зберігаючи фундаментальний характер освіти завдяки активному впровадженню інноваційних технологій. Вона спрямована на інтеграцію АДУ у Світовий освітній простір, забезпечуючи повну участь у міжнародних програмах для встановлення прямих контактів та взаємодії з науковими та освітніми закладами іноземних держав.

На сьогоднішній день в Абхазькому державному університеті є:

8 факультетів, кафедра / бранч мистецтв та 42 кафедри, в яких здійснюється рівна система підготовки за різними напрямами: бакалаврська, спеціальна, аспірантура та аспірантура;

Більше 3000 студентів, включаючи іноземних студентів;

кілька дисертаційних рад;

пріоритетними напрямами досліджень є математика, біологія, екологія, цикл абхазських досліджень, археологія, педагогіка.

Розташування

  • Sokhumi

    Sokhumi, Афганістан

    Запитання