愛知工科大学

愛知工科大学

愛知工科大学

Введення

愛知工科大学має владу ("мотивація" та "мотивація"), необхідну для досягнення освітньої мети "незалежність і здійснення мрій" шляхом спільного навчання, в якому люди стикаються один з одним для обговорення, обміну та взаєморозуміння, а також навчаються, навчаючи один одного. Ми приймаємо широке коло людей, у яких є мотивація рости і базові академічні здібності (здатність до математичного дослідження, здатність до читання, здатність до наукового мислення) шляхом набуття "гуманності" та "здатності").

Математична потужність розвідки:
Студенти зобов’язані складати та здобувати групу математичних предметів у середній школі з можливістю з’ясувати характеристики проблеми, використовувати відповідні математичні знання та логічні здібності та вирішити проблему.

Читальна здатність:
Студенти повинні брати та здобувати японську та англійську мови в середній школі, щоб мати змогу розуміти, використовувати та обдумувати підручники з японської чи англійської мови.

Наукове мислення:
Студенти повинні здобувати або здобувати хімію чи фізику в середній школі, щоб мати змогу використовувати наукові знання, роз'яснювати питання та робити висновки на основі фактичних даних.

Розташування

  • Gamagori

    愛知県蒲郡市西迫町馬乗50-2, 443-0047, Gamagori

    Запитання