Keystone logo
Austin College

Austin College

Austin College

Введення

Austin College - приватний комерційний коледж, який спеціалізується на навчанні студентів вищих мистецтв та наук. Також пропонуються обрані програми допрофесійного та освітня програма для випускників. Austin College продовжує стосунки з церквою. Вона віддана спадщині, яка цінує особистий ріст, справедливість, спільноту та служіння. Освіта в Austin College підкреслює академічні досягнення, інтелектуальну та особисту доброчесність та участь у житті громади. Таким чином, Austin College підтверджує важливість спільноти, яка завдяки своїм розмірам, різноманітності та програмам сприяє живій інтелектуальній та соціальній взаємодії між людьми різного походження, досвіду, переконань, досягнень та цілей; програма, яка не проводить дискримінації щодо релігії чи віросповідання, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, національного чи етнічного походження, фізичної вади, віку чи економічного статусу; факультет, який визнає викладання, яке підтримується активною відданістю професійному зростанню та розвитку, як свою головну відповідальність; студентська група відданих учням, які активно беруть участь у програмах коледжу та служать широкій спільноті; клімат цивілізованості та поваги, що заохочує вільне розслідування та відкрите висловлення ідей; несектантська освіта, яка сприяє дослідженню та розвитку цінностей через усвідомлення світових релігійних, філософських та культурних традицій.

Місія Austin College - навчити студентів гуманітарних наук та наук, підготувати їх до винагороди за кар'єру та до повноцінного, заангажованого та змістовного життя.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Sherman

    North Grand Avenue,900, 75090, Sherman

    Запитання