Keystone logo
Academia de Studii Economice din Moldova

Academia de Studii Economice din Moldova

Academia de Studii Economice din Moldova

Введення

Починаючи з 1991 року, року проголошення незалежності, Республіка Молдова вийшла на складний шлях політичних, економічних та соціальних перетворень. В умовах ринкової економіки, яка була нав'язана як об'єктивна легітимність історії, і після розпаду Радянського Союзу наша країна утвердилася як держава, що починається, практично, з нового початку.

У цій ситуації розвиток національної економіки став головною умовою зміцнення державності та безпеки країни. В сучасних реаліях стало необхідним відкрити вищий навчальний заклад, який відповідатиме вимогам перехідної економіки і, насамперед, готувати фахівців для відповідної кваліфікації до нових вимог економічного середовища.

25 вересня 1991 р. Згідно з Рішенням № 537 уряду Республіки Молдова була створена Academia de Studii Economice din Moldova Таким чином, здійснилося прагнення багатьох поколінь у галузі науки та економічної освіти, які бажали самостійного вищого навчального закладу. Також стало можливим інтегрувати вищу економічну освіту з процесом наукових досліджень, а також вертикальну інтеграцію різних рівнів освіти - доуніверситетського, університетського та післядипломного.

Розташування

  • Chisinau

    Strada Mitropolit Gavriil Bănulescu-Bodoni,61, 2005, Chisinau

    Запитання