© Academy of Film, Art and Design
Academy of Film, Art and Design

Academy of Film, Art and Design

Academy of Film, Art and Design

Введення

Academy of Film, Art and Design – це елітна академія, яка навчає студентів на основі теорії та творчого експерименту під індивідуальним наглядом команд викладачів, що складаються з професорів найкращих університетів Польщі, а також визнаних практиків у цій галузі. Ідея створити академію на основі реального життєвого досвіду та усвідомлення змін у галузі призвела до створення єдиної академії в Польщі, яка має таку унікальну організаційну структуру та таке сучасне розуміння освіти майбутнього. Зустрічаючи студентів у своїй штаб-квартирі в історичному палаці Шайблера, школа пропонує їм приміщення, які включають майстерні та лекційні аудиторії, обладнані найновішим спеціальним обладнанням, кінозал, бібліотеку та виставкову галерею.

Academy of Film, Art and Design в Лодзі була заснована в 1989 році проф. Єжи Дерковського, який залишався на посаді ректора до 2018 року. Він акредитований Польською акредитаційною комісією для всіх напрямків навчання. Академія розташована в історичному кварталі міста "Księży Młyn" поруч із Державною школою кіно, телебачення та театру "Filmówki", Музеєм кінематографії, підрозділом Музею мистецтва, а також Музеєм книги. Academy of Film, Art and Design надає освіту як на професійно-технічному рівні (BA, BE, BS), так і на рівні магістра (додаткові й уніфіковані ступені магістра), а також на рівні післядипломної освіти на повний або неповний робочий день.

Academy of Film, Art and Design була першою приватною академією в Польщі, яка отримала ліцензію на проведення курсів з архітектури, внутрішньої архітектури, дизайну та кіно, телебачення та фотографії. Це один із трьох університетів у Польщі та єдиний приватний, який може видавати ступінь магістра в галузі кіно, телебачення та фотографії. В академії також працює післядипломна акторська студія на факультеті кіно та фотографії.

Академія також є лише третьою академією в країні з незалежним відділом дизайну – сферою, занесеною до офіційного Переліку цілей науки та вищої освіти, як однією з десяти основних напрямків навчання, ключових для розвитку польської економіки. Наразі це єдина академія в Польщі, яка пропонує такий широкий спектр спеціальностей у сфері дизайну.

Академія пропонує висококваліфікований науковий і педагогічний персонал, який викладає широкий спектр досліджень у сучасних, добре обладнаних майстернях, які включають спеціалізовану кіно- та фотостудію, готуючи студентів до майбутньої кар'єри в галузі дизайну, виробництва та наукових досліджень.

Розташування

  • Łódź

    Academy of Film, Art and Design ul. Targowa 65, 90-324, Łódź

Запитання