Keystone logo
Al-Ahliyya Amman University

Al-Ahliyya Amman University

Al-Ahliyya Amman University

Введення

Al-Ahliyya Amman University - це перший приватний університет, створений в Хашемітському королівстві Йорданія указом Міністерства вищої освіти та наукових досліджень в 1989 році. Університет відкрив свої двері в 1990 році з трьома факультетами, а саме юридичним факультетом, факультетом мистецтв і наук та факультет адміністративних та фінансових наук. У наступному році були створені фармацевтичний та медичний факультети та інженерний факультет. У 2001 році AAU заснував факультет інформаційних технологій та відкрив факультет медсестер у 2005 році.

У 2010 році AAU представив факультет архітектури та дизайну, який було затверджено включати спеціалізації з архітектури, графіки та дизайну інтер'єру. Таким чином, кількість факультетів стала вісьмома, що пропонують 29 програм бакалаврату. Більше того, Університет запропонував вісім магістерських програм, перша з яких - магістерська програма з права, яка в 2005 році була частиною аспірантури. AAU забезпечує студентів визначними програмами аспірантури та визначними викладачами.

Для задоволення адміністративних, фінансових та технічних робочих потреб в університетському середовищі AAU надав кваліфіковані адміністративні кадри в різних адміністраціях та департаментах, які мають на меті надати найкращі послуги університетській спільноті студентів та їх батьків, а також викладачам.

Таким чином, минуло двадцять сім років з моменту заснування БАУ, в якому він продовжував забезпечувати місцеві та регіональні ринки елітними випускниками, які займали важливі посади в місцевих та регіональних установах у державному чи приватному секторах. Більше того, ряд випускників AAU продовжували аспірантуру в найпрестижніших європейських та американських університетах. Крім того, низка з них працює в AAU та інших йорданських, регіональних та міжнародних університетах. Варто згадати, що кількість випускників за різними спеціалізаціями, які пропонував ААУ, досягла (24,338) студентів та жінок.

Розташування

  • Balqa Governorate

    Balqa Governorate, Йорданія

    Запитання