Albion College

Albion College

Albion College

Введення

Albion College – це навчальний заклад для студентів з вільними мистецтвами, який прагне досягти успіху в академії. Ми зосереджені на навчанні і визнаємо, що цінне навчання відбувається як у класі, так і за його межами, на території університету та поза ним. Ми готуємо студентів до втілення критичної думки в дії.

Albion College готує сміливих, цілеспрямованих студентів до дій.

Ми визнана на національному рівні школа вільних мистецтв і має міцні зв’язки з нашою місцевою громадою. Наші студенти переслідують свої пристрасті, отримуючи справжнє розуміння світу. Вони вчаться перетворювати критичне мислення на осмислені дії. Наші викладачі вважають наставництво своїм пріоритетом. Ми надаємо пріоритет розвитку культури приналежності, яка створює простір для всіх. Студенти Альбіону закінчують навчання, готові процвітати в кар’єрі, що винагороджує, жити змістовним життям і допомагати будувати кращий світ.

Наш ціль

Albion College прагне до ліберальної освіти в галузі мистецтв і наук. Ми віримо, що така освіта дає можливість людям жити життям з конструктивною метою та досягненнями, збагаченою впевненістю та задоволенням, що виникають завдяки логічному, образному та гуманному мисленню. У світлі цього бачення ми прагнемо створити та підтримувати в житлових умовах підтримуючу, інтелектуально стимулюючу спільноту, яка виявляє та нагороджує цікавість, креативність, незгоду та різноманітність.

Ми віримо в основну цінність широкого охоплення інтелектуальних і мистецьких досягнень, найкращого, що було подумано і сказано про світ і наше місце в ньому. Навчання Albion College знайомить студентів з класичними способами аналізу, інтерпретації та аргументації; до розгортання наукового дослідження природи фізичного світу; до способів, якими сучасні дебати випливають із історичного, але постійного діалогу про тривалі питання та розширюють його.

У Albion College ми запрошуємо студентів до постійних розмов про їхню культурну спадщину, але реагуючи на глобальні проблеми. Ми віримо, що наші студенти знайдуть свій власний голос, звернувши увагу на найкращі вирази західних та інших інтелектуальних і духовних традицій. Далеко від того, щоб заохочувати до пасивного прийняття таких традицій, ми заохочуємо студентів ставити їх під сумнів і кидати виклик, етично оцінювати соціальне використання, яким вони служать, і цілі, які вони відстоюють. На нашу думку, ліберальна освіта – це виховання активної громадянської позиції та служіння.

Викладання та навчання є центральними в нашій місії. Це означає, що в той час як викладачі продуктивно займаються науковими та творчими зусиллями, їхнє головне зобов’язання полягає у навчанні, зокрема, у сприянні інтелектуальному залученню та зростанню студентів. Основний обов’язок студентів Albion College – розвинути оволодіння методами, за допомогою яких знання здобуваються, критично оцінюються та належним чином застосовуються. Ми вважаємо, що такий акцент готує студентів до навчання протягом усього життя та до безлічі можливих кар’єр, розвиваючи їх широкі здібності до міркування, письма й усного мовлення. Незважаючи на те, що клас є центром нашої освітньої місії, ми вважаємо, що вся спільнота коледжу має ділитися досвідом навчання, отриманим у нашому житловому середовищі, а також залученням до можливостей і досвіду поза аудиторією, в тому числі в місті Альбіон. .

Набираючи нових членів до спільноти коледжу, ми шукаємо чоловіків і жінок з інтелектуальною перспективою різного расового, класового, етнічного та географічного походження, чиї точки зору можуть сприяти процесу взаємної освіти в рамках навчальної програми та поза її межами. Цю мету найкраще досягти в середовищі, де люди цінують відмінності та вступають у конструктивний діалог щодо спільних цілей. Виконуючи нашу освітню місію, ми віримо, що всі члени спільноти Альбіону зростуть у здатності працювати, жити та ефективно служити разом з іншими.

Особливості кампусу

Дослідіть все, що може запропонувати наш кампус, від найсучасніших лабораторій до 140+ акрів стежок, лісів і сільськогосподарських угідь.

Основні моменти

Маючи майже 600 акрів, які можна досліджувати, кожен знайде щось для себе.

Природний центр Whitehouse

Ми називаємо це найзеленішим класом у кампусі, і це єдиний, через який протікає річка. Природний центр Whitehouse — це освіта на відкритому повітрі площею 140 акрів, і він оснащений центром для відвідувачів, у якому є клас, кімната для спостереження за дикою природою та живі експонати місцевих рептилій та амфібій.

Центр Лудінгтона

Ludington Center, розташований у центрі Альбіону, є спільною спільнотою для Albion College та міста Альбіон. Центр Лудінгтона є домом для інститутів Albion College та Центру кар’єри та стажування.

Проведений кінно-спортивний центр

Кінний центр Nancy G. Held займає 340 акрів і є єдиним центром кінного спорту на території приватного коледжу в Мічигані. Незалежно від того, чи ви майбутній кардіолог, який бажає вперше покататися верхи, чи наїзник все життя, ви знайдете можливість кататися верхи та змагатися.

Центр відпочинку та оздоровлення Dow

Центр відпочинку та оздоровлення Dow об’єднує 18 000 квадратних футів освітніх та розважальних закладів. До його складу входять тенісний центр Ungrodt, акватичний центр Dean і нещодавно розширений фітнес-центр Serra Fitness Center.

Бібліотеки Стоквелла-Мадда

Бібліотеки Стоквелла-Мадда, розташовані на Academic Quad, включають друковані та електронні колекції Альбіна, а також групові, інтерактивні та приватні навчальні приміщення, архіви коледжу та спеціальні колекції, а також наше кафе Read Between the Grinds і центр Cutler для Студентський успіх.

За числами

574 акрів

Дослідити, включно з природним центром Whitehouse і центром кінного спорту

18 000 квадратних футів

Фітнес та громадські приміщення в центрі відпочинку та оздоровлення Dow

14 Житлові будинки

Де ви можете побудувати свій дім і знайти свою спільноту

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Albion

   611 E. Porter St., 49224, Albion

   Запитання