Alfred University

Alfred University

Alfred University

Введення

Про нас

Освітлення шляху для студентів з 1836 року

Ми завжди були піонерами. Наша незмінна прихильність до самостійної думки, академічного строгості, креативності та спільноти зробила нас лідером з 1836 року.

Magic Alfred University

 • 97% отримують фінансову допомогу

Майже всі наші студентські органи отримують певну форму фінансової допомоги - переважно стипендії та гранти.

 • 98% УСПІХНОСТІ

Протягом одного року закінчення навчання, 98% наших студентів земельні роботи або вступив до аспірантури.

 • 13: 1 СТУДЕНТ / ФАКУЛЬТЕТ

Малі класні розміри означають індивідуальну увагу - і більше можливостей для зростання.

Перевага Альфреда

У Alfred University ви не будете витрачати весь час за столом. Наша навчальна програма розроблена навколо досвідченого навчання, а це означає, що ви матимете якомога більше практичного навчання. Залежно від вашого основного, ви знайдете можливості бути на полі, студії, лабораторії, в класі або за участю моделюються сценаріїв, які дають вам конкурентну перевагу, коли ви вступаєте в робочу силу або готуєтеся до викладання школи. Ви будете вивчати концепції та активно застосовувати їх через проекти, екскурсії, візити на сайт, стажування та взаємодію з професіоналами у цій галузі.

Догляд за громадою

Наш факультет і співробітники поважають не тільки свої знання та навички, але також і те, що вони піклуються про вас як про індивідуальність. Вони служать істинними наставниками, пропонуючи персональну увагу за допомогою малих класів, співвідношення студента-факультету 13: 1, і тісно співпрацюючи з вами як радниками. Вони приймуть час, щоб привітати вас до спільноти АС, стежити за тим, щоб ви виросли як лідер та вчений, і допомогти вам зв'язатися з випускниками та іншими експертами.

Глобальний досвід

Світ дійсно є невеликим місцем, і в Alfred University ми цінуємо різноманітність. Наші студенти отримують багатий досвід, який охоплює континенти, країни та держави. Ми цінуємо різноманітність, оскільки це не тільки допомагає вам краще зрозуміти світ, це допомагає вам зрозуміти себе і як ви вписуєтесь в глобальне суспільство. Увійдіть у численні мультикультурні та міжнародні програми на кампусі, і ви побачите, як легко зробити друзів з усього світу.

Наше завдання

Бачення

Alfred University буде інноваційним лідером у досягненні академічної майстерності та міцної освітньої цінності, підготовки всіх студентів до успіху у навчанні та протягом усього життя.

Місія

Завдання Alfred University полягають у забезпеченні відмінної якості та незмінної цінності через академічне та спільне програмування, яке є інтелектуально складним і практично актуальним. Ми культурно різноманітні та цілеспрямовані в навчанні і прагнемо служити постійно змінюваному студентському населенню. Ми прагнемо учнів з прагненням і відданістю робити все для себе і для своїх великих громад. Таким чином, ми готуємо наших учнів до знань, навичок та життєвих звичок, які дозволять їм досягти успіху та жити життям безперервного особистого зростання та служіння іншим. Ці результати досягаються завдяки зобов'язанню всієї громади Alfred University проводити навчання та дослідження, займатися науково-технічною експертизою, художньою творчістю та гуманістичним навчанням.

Цінності

У Alfred University ми цінуємо:

 • Навчальна обстановка, що сприяє відкритому обміну ідеями, критичним мисленням, глобальній обізнаності, технологічної грамотності, інтелектуальної чесності та залученню громади;

 • Робоче середовище, що сприяє відкритому спілкуванню, визнанню досягнень та розвитку особистого потенціалу;

 • Дослідження та стипендії, які просувають кордони знань, сприяють викладання випускників і студентів, демонструють творчість у всіх сферах праці;

 • Різноманітність у людей та культурах, ідеї та стипендії;

 • Кампус, який є безпечним, привабливим і сприяє здоров'ю та благополуччю;

 • Обережне співтовариство, котрий поважає кожну людину, сприяє інтелектуальній цікавістю та розвитку, сприяє і формує гарне громадянство та заохочує просвітлене лідерство.

Що говорять експерти

Вийдіть за глянцеві брошури та читайте те, що говорять сторонні фахівці. Ви дізнаєтеся, що експерти згодні: Alfred University - це чудове місце для вас!

Найкращі коледжні огляди оцінюють Alfred University у "Кращих 50 кращих малих коледжах 2017-2018", цитуючи "... з випускниками, які обстежили незрівнянно 98 відсотків успіхів у сфері кар'єрного зростання, неважко зрозуміти, чому Альфред є кращим маленьким училищем".

AU зараховується нарівні з чи краще, ніж NYU, SUNY ESF, штат Північна Кароліна, штат Буфф, SUNY Geneseo, Auburn, Loyola і Сент Джон Фішер в оцінці "доданої вартості" Інституту Брукінгса приблизно 4000 шкіл по всій країні.

Alfred University магістра мистецтв Alfred University з мистецтва кераміки (№ 1) та скла / скульптура (№ 9) знову вгору в список національних рейтингів подібних навчальних програм, згідно з US News

Forbes та Princeton Review включають Alfred University в їхніх списках провідних шкіл країни.

Альфред зараховується до найкращих коледжів Niche 2018 у таких категоріях, як "Кращі малі коледжі в Америці", "Найкращі приватні університети в Америці" та "Найкращі коледжі в Америці".

Значні коледжі оцінювали рейтинг Alfred University № 16 у програмі "Top 50 Best Pre-College Summer Program" на 2018 рік, серед таких, як Yale, UCLA, Джорджтаун та Virginia Tech, виходячи з якості, доступності та потенціалу наших літніх програм. молодь.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Alfred

  Saxon Drive,1, 14802, Alfred

Запитання