Alice Lloyd College

Alice Lloyd College

Alice Lloyd College

Введення

Alice Lloyd College проживає в самому центрі Аппалачі та має понад столітню історію. Місія Alice Lloyd College - навчати гірських людей на керівних посадах, роблячи освіту Alice Lloyd College доступною для кваліфікованих студентів гірських районів незалежно від їхнього матеріального становища; Пропонуючи якісну академічну програму з акцентом на свободу мистецтва; Пропаганда трудової етики через програму самодопомоги студентів, в якій беруть участь усі студенти денної форми навчання; Забезпечення атмосфери, в якій зберігаються християнські цінності, заохочення високих особистих стандартів та розвитку характеру; Обслуговування громади та регіону за допомогою відповідних роз’яснювальних програм, які використовують гірських людей, які допомагають гірським людям; Допомога заслуженим студентам в отриманні поглибленого навчання за межами їхньої програми в Еліс Ллойд; Виробництво лідерів для Аппалачі, які володіють високими морально-етичними цінностями, ставленням до себе та почуттям служіння іншим.

Студентів заохочують розвивати християнську мораль у ALC та навчають філософії "Мета дороги". Крім того, студенти повинні закінчити курси лідерства перед тим, як закінчити ALC .

Студенти отримують багато можливостей для волонтерів, і вони можуть взяти участь у нашій Програмі освіти з лідерства, щоб продовжити свою відданість служінню іншим.

Alice Lloyd College акредитований Комісією з коледжів Південної асоціації коледжів та шкіл (SACS) для присвоєння ступенів бакалавра мистецтв та бакалавра наук.

Розташування

  • Pippa Passes

    Purpose Road,100, 41844, Pippa Passes

    Запитання