© Eva Dang
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Введення

Бізнес-школа Альянс Манчестер була однією з перших бізнес-шкіл Великобританії, створена в 1965 році, і зараз є найбільшою школою бізнесу та менеджменту на території кампусу у Великобританії.

Манчестер визнаний своїми оригінальними мислителями - наша довга і горда історія досконалості в дослідженні продовжує дух інновацій та досягнень, якими місто відоме.

Ми посіли друге місце у Великобританії за потужністю в галузі бізнес-досліджень (REF 2014), а в останньому опитуванні Financial Times ми посіли 7 місце у Великобританії та 15 місце в Європі.

Ми знаємо, що єдиного дослідження світового класу недостатньо, і ми бачимо, що наше оригінальне мислення застосовується для впливу на бізнес та управління, уряд та громади.

Ми прагнемо зробити це одним із найкращих місць у світі, щоб стати студентом; зобов’язання, підкріплене інвестиціями у розмір 85 млн. фунтів стерлінгів у наші засоби.

Всі наші курси бакалаврату включають в себе або роботу на роботу, або рік міжнародного обміну. Робота, навчання, подорожі - це вирішувати тільки вам.

Ми пропонуємо діапазон 3-х та 4-річних ступенів бізнесу відповідно до ваших кар'єрних амбіцій. Наші ступеня бакалаврського бізнесу охоплюють теми, включаючи бухгалтерський облік, економіку, підприємництво, фінанси, кадрові ресурси, ІТ, маркетинг та менеджмент.

Скористайтеся можливістю отримати значну кількість досвіду роботи або шанс жити та навчатися за кордоном протягом повного навчального року - або поєднайте їх, виконавши працевлаштування в міжнародних умовах.

128301_Campusandcitymontage2016.jpg

Акредитація

Alliance MBS є частиною невеликої та вибраної групи шкіл з потрійною короною у всьому світі, які акредитовані усіма трьома основними органами - AACSB International, AMBA та EQUIS.

Міжнародна школа

  • Ми маємо велику глобальну мережу, в якій присутні в Бразилії, Китаї, Гонконгу, Сінгапурі та ОАЕ.
  • Приєднання до нашої студентської спільноти та понад 400 спеціалістів академічних та наукових працівників допоможе підготувати випускників до глобального бізнес-середовища та сучасного ринку праці.

Розташування

  • Manchester

    Alliance Manchester Business School Booth Street West, , Manchester

Запитання