Keystone logo
Amazonas State University | Universidade Do Estado Do Amazonas

Amazonas State University | Universidade Do Estado Do Amazonas

Amazonas State University | Universidade Do Estado Do Amazonas

Введення

Державний університет Амазонки (УЕА) - це державний університет, автономний у своїй освітній політиці, завдання якого - сприяти освіті, розвивати наукові знання, зокрема про Амазонку, а також етичні цінності, здатні інтегрувати людину в суспільство та вдосконалювати якість людських ресурсів, що існують у регіоні, в якому вона функціонує.

Академічна діяльність розпочалася 3 серпня 2001 року, а 30 червня 2005 року закінчив перший клас, в якому навчалося 7150 студентів Звичайного вищого курсу Програми підготовки вчителів (Проформа) - проекту, який отримав нагороду «Цілі тисячоліття» та призначений Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) як взірець, яким повинні керуватися інші країни.

В УЕА понад 25 000 студентів, які регулярно навчаються на курсах бакалаврату та магістратури. Це найбільший мультикампусний університет у країні, тобто це бразильський вищий навчальний заклад з найбільшою кількістю підрозділів, що складають його склад. У його структурі є п'ять академічних підрозділів у столиці (вищі школи); шість центрів вищих навчальних закладів та 13 центрів вищої освіти в глибині держави.

На додаток до курсів бакалаврату, таких як бакалавр, бакалавр та технологічний, університет також концентрує зусилля для розширення пропозиції аспірантури в найрізноманітніших сферах досліджень. В даний час у закладі є 286 курсів, 64 з яких є регулярними та 22 спеціальні пропозиції, підраховані муніципалітетом пропозиції, і 68 курсів, підрахованих за номенклатурами. УЕА також пропонує 64 аспірантські курси Lato Sensu (спеціалізація), 15 магістерських та п’ять докторських (Stricto Sensu) курсів, на додаток до восьми курсів Minter та Dinter (міжінституційні магістерські та докторські програми.

У галузі розширення, найбільший мультикампусний університет у країні має важливе різноманіття заходів, програм та проектів. Все це здійснюється з метою сприяння інституційній політиці розширення університетів та задоволення потреб суспільства через наукові та технологічні знання. До цього додається підтримка та заохочення дій щодо підтримки університетської спільноти ОАЕ, що прагнуть інтеграції та добробуту студентів та державних службовців.

Розташування

  • Platô do Piquiá

    Rua Bloco Um e Três,4-40, 69850-000, Platô do Piquiá

    Запитання