Keystone logo
Ambis University

Ambis University

Ambis University

Введення

Ми є найбільшим приватним коледжем у Чеській Республіці з понад 7000 студентів у 2-х місцях у містах Прага та Брно.

Заснований у 2001 році як перший приватний навчальний заклад, з тих пір ми підготували понад 20 000 студентів до кар’єри в корпоративному та державному секторах.

Ми пропонуємо такі програми бакалаврату (бакалавр - докторантура) та аспірантури (магістр - магістр) за акредитацією Міністерства освіти Чеської Республіки.

  • Управління бізнесом (чеською мовою)
  • Управління безпекою (чеською мовою)
  • Регіональний розвиток (чеською мовою)
  • Економіка та управління бізнесом (англійською мовою)

Ambis University","author_url":"","source":""}" />

DSC02634

Входить до складу Cognos AG

Cognos AG - одна з найбільших приватних та незалежних освітніх компаній у Німеччині, яка працює з технікумами, коледжами та установами додаткової освіти в Німеччині, Чехії, Люксембурзі та інших країнах. В даний час AG складається з 15 компаній.

Стати світовим лідером бізнесу

Поєднайте бізнес-освіту, пристосовану до 21 століття, з життям у Празі, одному з найкращих напрямків для іноземних студентів.

Ambis University","author_url":"","source":""}" />

AMBIS BUDOVA-14

Отримати поглиблені знання про бізнес

В Ambis University ми виходимо за межі вивчення інформації про підручники. Усі наші викладачі викладають з великого досвіду практичного досвіду та займали важливі посади у своїх галузях. На додаток до навчання в нашому маленькому класі, ви відвідаєте реальні компанії і побачите, як вони застосовують теорію на практиці.

Реальна освіта в Празі

Столиця вважається одним з найкращих напрямків для іноземних студентів завдяки доступності, якісним університетам та багатому соціальному життю.

За останні кілька років Прага переросла в один з найкращих бізнес-центрів Європи. Як одна з найбільш швидкозростаючих економік Європи, Чехія залучає деякі провідні світові компанії.

Ambis University","author_url":"","source":""}" />

campus

Розташування

  • Prague

    Lindnerova 575/1, 180 00 Praha 8-Libeň Czech Republic, , Prague

    Запитання