Keystone logo
American College Dublin

American College Dublin

American College Dublin

Введення

Про нас

American College Dublin , що входить до складу коледжу ірландського американського університету, акредитований Комісією середніх держав з вищої освіти і має ліцензію як вища освіта в Республіці Ірландія та штаті Делавер. Розташований на площі Мерріон, в самому серці столиці Ірландії, American College Dublin пропонує вищу середню освіту на бакалаврських та магістерських рівнях гуманітарного мистецтва, виконавського мистецтва, творчого письма, міжнародного бізнесу, бухгалтерського обліку та фінансів, управління гостинності та подій управління. Заснований як неприбутковий освітній трест у 1993 році університетом Лінн (розташований у місті Бока-Ратон, штат Флорида), коледж перетворився з університетського містечка за кордоном навчання для американських студентів на глобальну установу з тридцятьма національностями серед своїх студентів. ACD має сестру кампус в Lewes, Делавер, названий Американський коледж Делавер, через який він пропонує спільні програми і можливості передачі між Ірландією і США.

American College Dublin користується почесною американською традицією середньомірного, неприбуткового інституту ліберальних мистецтв і розміщує його в міжнародному контексті з містечками по обидва боки Атлантичного краю. Інститут прагне запропонувати кращі характеристики ірландської та американської вищої освіти в інтимній обстановці, що спирається на цілісну ліберальну модель навчання, що дозволяє студентам реалізувати свій потенціал і успішно брати участь у світі. Коледж забезпечує навчання, яке є строгим, стимулюючим і цінним, підкреслюючи основні цінності академічної майстерності, інновацій, етичної цілісності та мультикультуралізму. Розміри класів невеликі (як правило, не більше двадцяти студентів до класу), а вчитель залучає студента до освітнього досвіду, який є активним, учасницьким та складним завданням. Багато з програм навчання мають компонент стажування, який дозволяє студентам застосовувати своє навчання в класі у відповідних галузевих середовищах і надає їм практичний досвід, пов'язаний з їх сферою навчання. Велика частка студентів коледжу просувається до подальшого навчання в аспірантурі.

Перш за все, American College Dublin прагне прищепити пристрасть до освіти, що сприяє розвитку талантів та процесу навчання протягом усього життя.

Історія

American College Dublin , акредитований Комісією середніх держав з вищої освіти, був заснований як неприбуткова незалежна освітня довіра в травні 1993 року університетом Лінн, ліберальним закладом мистецтв, розташованим у місті Бока-Ратон, штат Флорида. Коледж визнав своїх перших студентів ліберальних мистецтв і бізнес-ступенів у вересні 1993 року і закінчив перший клас у 1996 році. Першим доповідачем випускної церемонії став Жан Кеннеді Сміт, посол США в Ірландії та сестра колишнього президента Джона Кеннеді. видатних доповідачів на засіданні Коледжу, які згодом включатимуть лауреатів Нобелівської премії миру Джон Хюм і сенатор Джордж Мітчелл, колишній генеральний прокурор і голова Goldman Sachs Пітер Сазерленд, колишній голова Європейського парламенту Пат Кокс, лідер Fianna Fail Мікел Мартін Мері Харні і сестра колишнього віце-президента США Джо Байдена, Валері Байден Оуенс. Розвиток кампусу Коледжу в Дубліні тривав швидко в 1990-х роках; У 2002 році установа розширила свою діяльність за рахунок створення семи кампусів в Делавер, який став відомий як Американський коледж Делавер.

Установа коледжу ірландського американського університету, установа схвалена Департаментом освіти штату Делавер і акредитована регіональним агентством акредитації для держави, Комісією середніх держав з вищої освіти (MSCHE). Відповідальний за акредитацію вищої освіти в штатах Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Пенсільванія, Меріленд, Вашингтон, округ Колумбія і Делавер. American College Dublin також пропонує деякі програми, акредитовані Quality and Qualifications Ireland (QQI), включаючи програми бакалавра в галузі гуманітарних наук, міжнародного бізнесу та бухгалтерського обліку та фінансів, а також магістерську програму з міжнародного бізнесу.

За роки свого існування American College Dublin зміцнив свою позицію високоякісного гуманітарного закладу. Кількість студентів збільшилася з кількох до сотень, а число випускників у тисячах від першої церемонії випуску. Фізично, коледж виріс від одного будинку на площі Мерріон до площі, що займає три суміжні властивості, два з обох сторін первинного місця. Допоміжні споруди розширилися, включаючи розширену бібліотеку, комп'ютерні лабораторії, заклад для студентів і відпочинку. Проте, на тлі змін, деякі речі залишалися незмінними. Коледж зберігає свою прихильність до надання вищої освіти, яка дотримується кращих традицій американської моделі ліберальних мистецтв; така, що є стимулюючою, складною, цікавою та корисною. Він залишається прихильним до викладання у малих класах (як правило, не більше тридцяти студентів); до викладання, яке відповідає потребам студентів різних здібностей і передумов; і до навчання, яке активно залучає студента до процесів навчання та оцінки. Вона продовжує заохочувати та проектувати міжнародний світогляд, шляхом набору студентів (60% від загальної кількості студентів, що приїжджають з-за меж Республіки Ірландія), через зміст багатьох її курсів та заохочення зв'язків з міжнародною спільнотою в Ірландії. . Нарешті, коледж продовжує розвивати своє американське з'єднання, найочевидніше через свою назву, але, по суті, також: через своє обгрунтування ліберальних мистецтв, акредитацію з Комісією середніх держав з вищої освіти, її історичні зв'язки з Lynn University, його сестрою кампус у місті Льюїс, Делавер, його програма навчання за кордоном в США та її активний набір американських студентів на чотирирічну бакалаврську та магістерську програми навчання.

Місія

" American College Dublin прагне запропонувати кращі характеристики ірландської та американської вищої освіти в інтимній обстановці, що спирається на цілісну модель ліберального мистецтва навчання, що дозволяє вітчизняним та іноземним студентам реалізувати свій потенціал і успішно брати участь у світі".

Бачення

American College Dublin забезпечить високоякісну вищу освіту для студентів та аспірантів, яка є строгою, стимулюючою та цінною. Інститут буде підкреслювати основні цінності академічної майстерності, інновацій, етичної цілісності та мультикультуралізму. Інституційний етос і програми навчання впроваджуватимуть і відображатимуть найкращі з ірландських і американських традицій вищої освіти, залучаючи студента до освітнього досвіду, який є активним, активним і складним. American College Dublin підтримуватиме найвищі стандарти етичної поведінки у всіх своїх заходах, включаючи підтримку академічної свободи, належне розкриття інформації зацікавленим сторонам установи, рівність доступу та можливості. Коледж буде прагнути прищеплювати пристрасть до освіти, що сприятиме розвитку талантів та процесу навчання протягом усього життя.

Розташування

  • County Dublin

    1 Merrion Square, D02 NH98, County Dublin

    Запитання