Amsterdam University of Applied Sciences

Amsterdam University of Applied Sciences

Amsterdam University of Applied Sciences

Введення

Amsterdam University of Applied Sciences (AUAS) знаходиться в Нідерландах, у місті Амстердам. Амстердам — це космополітичне місто, де разом живуть і працюють представники 175 різних національностей і де переважно розмовляють англійською мовою. Місто є осередком освіти та досліджень у всіх мислимих сферах: культура та суспільство, торгівля, логістика, авіація, судноплавство, ІКТ, спорт, охорона здоров’я, освіта та багато іншого. В AUAS ми повною мірою використовуємо ці багатства можливостей, щоб забезпечити найкращу освіту та провести передові дослідження.

Бізнес-сектор потребує випускників, які мають як міжкультурний, так і міжнародний досвід (робота/навчання). З цієї причини AUAS гарантує, що інтернаціоналізація є невід'ємною частиною наших освітніх програм і дослідницької діяльності наших шкіл.

AUAS готує професіоналів завтрашнього дня. Практично орієнтоване дослідження є важливою складовою освітніх програм, які пропонують наші школи. Наше дослідження завжди стосується реальних проблем у професійній сфері, і ми проводимо дослідження в тісній співпраці як з науковцями, так і з професіоналами, які працюють у певній дисципліні. У нас є спільна виконавча рада з Університетом Амстердама (UvA), і наша тісна співпраця з UvA особливо цінна для дослідницьких цілей.

Статистика

AUAS складається з семи шкіл. У нас загалом 43 000 студентів і ми пропонуємо загалом 80 програм бакалавра та магістра.

Ми маємо 250 інститутів-партнерів у 50 різних країнах і беремо участь у різноманітних освітніх проектах, таких як розробка навчальних програм, дослідницькі проекти, обміни студентами/професорами та стажування в рамках міжнародної робочої сфери. Це гарантує, що освіта, яку надає AUAS, справді орієнтована на міжнародний рівень.

  Стипендії та фінансування

  Акредитації

  Акредитація EFMD EquisАкредитація AACSB

  Розташування

  • Amsterdam

   Amsterdam University of Applied Sciences Fraijlemaborg 133 1102 CV Amsterdam , 1102 CV, Amsterdam

  Запитання