Anant National University

Anant National University

Anant National University

Введення

Anant National University , розташований у пишному зеленому містечку в Ахмедабаді, - це перший в Індії університет дизайну. Він прагне виховати рішення, людей революційних у своєму мисленні, але орієнтованих на рішення у своєму підході.

В Індії та в усьому світі ми стикаємось із такими складними проблемами, як дефіцит води, безпека жінок та забруднення землі та води, серед інших, які вимагають спільного, мультидисциплінарного та інноваційного підходу для вирішення. Anant National University (AnantU) пристрасно вірить, що дизайнери можуть працювати в різних секторах та застосовувати свої навички дизайнерського мислення, щоб знайти практичні рішення деяких найважливіших проблем сучасності. Університет прагне змінити дискурс в освіті дизайну, зробивши його мультидисциплінарним, галузевим та з акцентом на стійкість та дизайнерське мислення.

Завдяки своїй унікальній педагогіці кожен студент Anant National виховується, щоб стати Солюціоністом - революційним мислителем, що орієнтується на рішення, - і заохочується закріпити свій власний шлях навчання.

Розташування

  • Ahmedabad

    Ahmedabad, Індія

    Запитання