Arcadia University Бакалавр образотворчих мистецтв (BFA) з акторської майстерності, концентрація в музичному театрі
Arcadia University

Бакалавр образотворчих мистецтв (BFA) з акторської майстерності, концентрація в музичному театрі

Glenside, США

0 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Програма театрального мистецтва та акторської майстерності в Arcadia University виходить за рамки традиційного підходу в стилі консерваторії - занурюючи вас у всі аспекти театральної творчості. Наш бакалавр образотворчих мистецтв (BFA) з акторської майстерності викличе вас розвивати свої таланти, розвивати свої знання та мислити глобально у ширшому світі культур та ідей.

Концентрація в музичному театрі - це унікально розроблена програма, що доповнює BFA в акторському мистецтві послідовністю курсів у музичному театрі. Ця програма допрофесійного ступеня розроблена як стартовий майданчик для професії театрального мистецтва та подальшого навчання на рівні аспірантів.

На додаток до виконання вимог до BFA з акторської майстерності, студенти, які навчаються в Музичному театрі "Концентрація", проходять послідовність курсів з навчання голосу, танцю та руху, інтерпретації пісень, основоположних музичних курсів та виконавської практики в різних стилях у жанрі.

Інтимний розмір університету забезпечує тісну взаємодію з викладачами в умовах гуманітарних наук. Близькість до динамічного театрального співтовариства Філадельфії пов'язує студентів із професіоналами галузі, які регулярно проживають у кампусі як викладачі та запрошені артисти.

Постановки театру "Аркадія" дають можливість вивести всі ці навички на сцену. Нашими постановками керують престижні приїжджі артисти та викладачі, які постійно працюють у Філадельфії.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Про Школу

Запитання

Подібні курси