Keystone logo
© Art Academy of Cincinnati
Art Academy of Cincinnati

Art Academy of Cincinnati

Art Academy of Cincinnati

Введення

Ми можемо маленькі, але наші зобов’язання великі. Це те саме зобов’язання, яке наші студенти беруть перед собою: створювати найкраще мистецтво, на яке вони здатні. Art Academy of Cincinnati дотримується цього зобов’язання з 1869 року, будуючи багату традицію інновацій та досконалості у візуальному мистецтві.

Художня академія є одним із найменших чотирирічних мистецьких коледжів у країні, і це одна з наших найбільших сильних сторін: це означає, що наші студенти дійсно можуть бути собою. Вони отримують індивідуальну увагу викладачів, свободу розвивати своє особисте бачення та унікальну можливість вирізнити свою особистість.

Ви не просто отримаєте освіту в AAC; ви почнете відкривати, ким ви є, особисто та мистецьки. Після чотирьох років, проведених тут, ти вже не будеш тим, ким був на початку.

Будьте частиною чогось більшого

Ваш досвід в Art Academy of Cincinnati полягає в тому, щоб відкрити себе найяскравішим, найяскравішим. Йдеться про те, щоб знайти свій артистичний голос і зробити його резонансним.

Як частина нашого колективу творців, які порушують правила, вам доведеться йти на сміливий ризик, досліджувати медіа, про які ви навіть не мріяли, і винаходити сучасне візуальне мистецтво та форми дизайну, про які ніхто ще не міг уявити.

Мистецтво та дизайн майбутнього починаються тут. Це починається з вас.

Інноваційна освіта

Ми в Art Academy of Cincinnati знаємо, що мистецтво та дизайн 21-го століття вимагають радикального ризику. Ця співпраця лежить в основі інновацій. Що майбутнє створюється шляхом мислення, створення та вирішення проблем реального світу новаторськими способами.

Наша трансдисциплінарна навчальна програма розроблена, щоб підготувати вас до майбутнього в авангарді сучасного мистецтва та дизайну. Наші основні програми дають вам свободу експериментувати та досліджувати різні дисципліни та можливість налаштувати свою освіту відповідно до вашого бачення.

Статистика

 • 75% випускників все ще працюють у сферах, пов’язаних із їх спеціалізацією, порівняно із середнім показником по країні 27%* -AAC & Inside Higher Ed
 • 100% студентів AAC отримують вступну стипендію
 • Співвідношення студентів до викладачів 8:1
 • № 25 Цинциннаті, Огайо - Найкращі місця для життя в США - Forbes

  Прийом

  Міжнародні студенти

  Ваш досвід в Art Academy of Cincinnati полягає в тому, щоб відкрити себе найяскравішим, найяскравішим. Йдеться про те, щоб знайти свій артистичний голос і зробити його резонансним.

  Як частина нашого колективу творців, які порушують правила, вам доведеться йти на сміливий ризик, досліджувати медіа, про які ви навіть не мріяли, і винаходити сучасне візуальне мистецтво та форми дизайну, про які ніхто ще не міг уявити.

  Мистецтво та дизайн майбутнього починаються тут. Це починається з вас.

  Контрольний список міжнародних заявок

  1. Заявка через наш сайт.
  2. Огляд портфоліо: надішліть 8-10 оригінальних творів мистецтва та/або письмових творів, які відображають ваші особисті ідеї та інтереси та демонструють ваші художні, технічні та творчі здібності. Ви можете подати своє портфоліо кількома способами:
   • Slideroom: завантажте своє портфоліо онлайн на Slideroom.
   • Особисто: Ви можете записатися на зустріч на нашому сайті.
   • Національний день портфоліо: приєднуйтесь до нас на заході Національного дня портфоліо.
   • Віртуальний: заплануйте віртуальну зустріч, щоб отримати відгук від одного з наших консультантів.
   • Офіційна стенограма середньої школи: у нас вимога середнього балу 2,0 або вище. Ви повинні надати офіційну оцінку стенограми середньої школи від акредитованої служби оцінювання, такої як World Education Services, International Education Research Foundation або Educational Credential Evaluators. Зверніть увагу, що ми не приймаємо стенограми, які не пройшли оцінку.
   • Зверніть увагу, що ми не приймаємо стенограми, які не були оцінені або перекладені англійською мовою.
   • Якщо транскрипт студента відповідає шкалі оцінювання США (AF і 0%-100%) або подібній, він буде прийнятий і не потребуватиме оцінки.
   • Володіння англійською мовою (ELP):
   • TOEFL: Мінімальні вимоги до балів: 550 балів за паперовий тест, 213 за комп’ютерний тест або 80 за інтернет-тест.
   • Duolingo: мінімальний тестовий бал, прийнятий AAC, становить 90. Студенти можуть надіслати свої бали безпосередньо в AAC або подати запит на надсилання тесту.
   • Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS): мінімальний тестовий бал 6.
   • Іноземні студенти, які зараз живуть або навчаються в Сполучених Штатах або в переважно англомовній країні, можуть відмовитися від ELP після розмови з міжнародним координатором.
   • AAC не прийматиме жодних тестів, складених більше ніж за два роки до дати подачі заявки. Бажано один рік.
   • Копія паспорта: будь ласка, надішліть електронною поштою кольорову фотокопію вашої поточної сторінки ідентифікаційного номера паспорта.
   • Виписка з банківського рахунку: Фінансова документація: Нотаріально завірена банківська документація про кошти в доларах США для підтримки одного року навчання та витрат на проживання в AAC.

  Стипендії та фінансування

  Вступні стипендії присуджуються кожному студенту, прийнятому на нашу програму. Вступна стипендія базується головним чином на силі портфоліо апліканта, хоча також беруться до уваги академічні заслуги. Іноземні студенти також можуть отримувати інші внутрішні стипендії. Усім іноземним студентам потрібна буде форма I-20, щоб подати заявку на отримання студентської візи F1 через консульство або посольство США у своїй країні. Після того, як студент подав усі необхідні предмети для заявки, його було прийнято та вніс депозит за навчання, AAC видасть студенту форму I-20.

  Розташування

  • Cincinnati

   Art Academy of Cincinnati 1212 Jackson Street, 45202, Cincinnati

   Запитання