Keystone logo
© ASOMI College of Sciences
ASOMI College of Sciences

ASOMI College of Sciences

ASOMI College of Sciences

Введення

Міжнародний коледж

Наш коледж народжується з конкретної синергії між світом вищої освіти та корпоративним контекстом. Це зроблено для розробки нових парадигм і моделей у глобальній освіті, і тому одним із наших головних пріоритетів є створення реальності на основі співпраці, стажування та міжнародних відносин.

Ми прагнемо структурувати програми вищої освіти з характеристиками, які готують наших студентів до ринку, який визначається швидкими та численними змінами тенденцій зростання. Сподіваємося, наші випускники стануть лідерами, здатними скористатися цими можливостями завдяки широкому бачення, яке виходить далеко за межі національних кордонів, досягаючи всесвітніх партнерств і мереж.

Саме тому наш коледж пропонує можливості для навчання та стажування в різних країнах і надає їм важливі партнерські відносини з провідними компаніями та важливими дослідницькими центрами.

Акредитована установа

ACS – ASOMI College of Sciences є акредитованим вищим навчальним закладом, заснованим з метою розробки інноваційних моделей та рішень в академічному контексті, сприяння здібності до навчання, орієнтованого на досвід навчання, що підтримується ефективними інструментами, і ставлячи студента як реального героя в центр процесу навчальний шлях, що готує його/її до того, щоб стати успішним професіоналом.

Місія

ASOMI College of Sciences ACS – ASOMI має на місію сприяти зустрічі між науковим і практичним світом, сприяючи збігу цих двох аспектів/реальностей. Таким чином, це забезпечує високоякісну підготовку, орієнтовану на ринок. Це стало можливим завдяки мережі, розробленій ASOMI College of Sciences ACS – ASOMI, групою висококомпетентних викладачів з професійним та академічним досвідом, конкретним досвідом та актуальністю.

Бачення

Бачення ACS College of Science підкреслює прихильність на міжнародному рівні, що дозволило йому розвинути численні можливості навчання та професійної діяльності для своїх студентів. Вони можуть відвідувати різні кампуси та майданчики в Європі, спілкуватися з десятками партнерів і партнерів, а також брати участь у кількох міжнародних стажуваннях. Навчальні пропозиції в ACS College of Sciences поширюються на різні сфери, такі як здоров’я, бізнес, право та цифрові інновації.

Наша мета

Мета – надати корисні інструменти для академічного та професійного розвитку кожного студента, і це відбувається через постійну увагу до кожного студента, щоб кожен ресурс був зосереджений на повній реалізації свого потенціалу. Програми наставництва та репетиторства, доступні для студентів, структуровані таким чином, щоб підтримувати та надихати їх побудувати цінну роль у суспільстві, яка веде їх як до особистого, так і до професійного досягнення.

Статистика

Задоволення студентів

Розміщення протягом 1° року

Кар'єра

 

Партнер та установа

<img title="partner-loghi-1-1024x1003 copia" src="https://www.acs-college.com/wp-content/uploads/partner-loghi-1-1024x1003-copia.jpg" sizes=" (мінімальна ширина: 0 пікселів) і (максимальна ширина: 480 пікселів) 480 пікселів, (мінімальна ширина: 481 пікселів) і (максимальна ширина: 980 пікселів) 980 пікселів, (мінімальна ширина: 981 пікселів) 1024 пікселі, 100 vw= srcset "https://www.acs-college.com/wp-content/uploads/partner-loghi-1-1024x1003-copia.jpg 1024w, https://www.acs-college.com/wp-content/uploads/ partner-loghi-1-1024x1003-copia-980x960.jpg 980w, https://www.acs-college.com/wp-content/uploads/partner-loghi-1-1024x1003-copia-480x470.jpg "ширина 480w" ="1024" висота="1003" />

    Розташування

    • Pembroke

      Block D Giorgio Mitrovich Street, PBK 1014, Pembroke

      Запитання