Assiniboine Community College

Assiniboine Community College

Assiniboine Community College

Введення

Винятковий досвід навчання протягом більше 55 років

Assiniboine Community College надає винятковий досвід навчання вже понад 55 років. Для співробітників та студентів Assiniboine пропонує неперевершені умови навчання та добре реагує на вимоги та вимоги ринку праці в Манітобі. Тут викладачі дотримуються філософії "вчитися на практиці", поєднуючи теорію з практичним навчанням у класах, лабораторіях, кухнях, магазинах, полях та сталій теплиці коледжу. Ми є акредитованим коледжем при провінції Манітоба.

Ми пропонуємо понад 50 унікальних сертифікатів, дипломів та вдосконалених облікових програм з різних дисциплін, включаючи кулінарне мистецтво та гостинність, бізнес, сільське господарство та охорона навколишнього середовища, охорону здоров'я та соціальні послуги, торгівлю та технології. Ми також пропонуємо програму навчання в різних кваліфікованих торгових дисциплінах.

Наш кампус Victoria Avenue East, кампус Норт-Гілл (Центр торгівлі та технологій імені Лен Еванса, Інститут кулінарного мистецтва Манітоби та Стійка теплиця) та Adult Collegiate розташовані у Брендоні. Наш кампус у парку розташований у місті Дофін, штат Манітоба. У нашому кампусі у Вінніпезі ми пропонуємо програму практичної медсестри та курси продовження навчання. Коледж Ассінібойн продовжує співпрацювати з десятками громад та організацій по всій провінції, забезпечуючи щорічну освіту та навчання на місцях.

Розташування

  • Brandon

    Victoria Avenue East,1430, R7A 2A9, Brandon

    Запитання