Keystone logo
AUB – Mediterraneo

AUB – Mediterraneo

AUB – Mediterraneo

Введення

Американський університет Бейрута – Mediterraneo в Пафосі, Кіпр, кампус-близнюк Американського університету Бейрута (AUB) у Бейруті, Ліван. АУБ базує свою освітню філософію, стандарти та практику на основі американської ліберальної моделі вищої освіти. Університет заохочує свободу думки та вираження поглядів і прагне випускати чоловіків і жінок, відданих творчому та критичному мисленню, навчанню протягом усього життя, особистій чесності, громадянській відповідальності та лідерству.​

AUB діє відповідно до статуту, виданого Департаментом освіти штату Нью-Йорк (NYSED), який реєструє університетські програми здобуття ступеня. Усі відділи та програми в AUB Mediterraneo акредитовані Кіпрським агентством із забезпечення якості та акредитації вищої освіти (CYQAA).

Щоб краще обслуговувати людей Лівану, регіону та глобального Півдня, Американський університет Бейрута (AUB) стає більш глобальним, різноманітним та інклюзивним університетом. Глобальне бачення АУБ, яке було розроблено протягом трьох років із зацікавленими сторонами в установі та схвалено Радою опікунів у червні 2020 року, забезпечить майбутній успіх, актуальність і стійкість АУБ для майбутніх поколінь. Це далекосяжне, амбітне та дуже захоплююче бачення глобального американського університету:

Якір у Бейруті, Ліван з:

 • Офіси в Північній Америці ​
 • Кампуси за межами Лівану
 • Розширена онлайн-присутність АУБ і
 • Хаби в Африці​

8 квітня 2022 року Американський університет Бейрута відсвяткував знаменну подію в реалізації глобального бачення АУБ: підписання угоди з муніципалітетом Пафоса на Кіпрі про створення Американського університету Бейрута – Mediterraneo, першого кампусу АУБ за межами Ліван.

AUB Mediterraneo схвалений Комісією з вищої освіти Середніх Штатів (MSCHE) як філія кампусу Американського університету Бейрута. Усі факультети та програми AUB Mediterraneo акредитовані Кіпрським агентством із забезпечення якості та акредитації вищої освіти (CYQAA).​​ Ми будемо приймати студентів до AUB Mediterraneo у 2023-24 навчальному році та плануємо розширити контингент студентів до 2000 студентів протягом 10 років. У 2023-2024 роках факультет мистецтв і наук АУБ, Школа бізнесу Сулімана С. Олаяна та Факультет інженерії та архітектури Маруна Семаана пропонуватимуть програми бакалаврату та магістратури з філософії, політики, ​та економіки (BA); психологія (BS); інформатика (BS); промислове будівництво (BS); інженерний менеджмент (МС); бізнес-адміністрування–менеджмент (BBA); та бізнес-аналітика (MS). У наступні роки ми будемо пропонувати додаткові академічні програми.​​

Місія та бачення

​​​​Бачення

Американський університет Бейрута – Mediterraneo прагне стати центром обміну знаннями та створення, який веде до соціального, екологічного та технологічного прогресу через найсучасніші та новаторські освітні пропозиції, передові дослідження та створення знань, а також впливову спільноту обслуговування.

Місія

Американський університет Бейрута – Mediterraneo є кампусом-близнюком Американського університету Бейрута, і тому він приносить понад 150 років досвіду у сфері вищої освіти та досліджень у Європу.

Завдяки своїй гуманітарній моделі вищої освіти та можливостям емпіричного навчання, підтримці передових досліджень і орієнтації на громадські роботи, він спрямований на підготовку критичних мислителів, світових лідерів, інноваторів і відповідальних громадян світу.

Університет розвиває навчання студентів і магістрів, надаючи інноваційне, сприятливе та інклюзивне навчальне середовище, яке заохочує свободу думки, виховує толерантність і поважає різноманітність. AUB Mediterraneo є унікальним центром для видатних спільних досліджень, перспективного міжкультурного спілкування та обміну, а також місцем для інтелектуального, професійного, соціального та особистого зростання.​

Особливості кампусу

  Стипендії та фінансування

  Стипендія АУБ в Європі 10% або 20% вартості навчання

  Стипендія АУБ в Європі відзначає заснування Американського університету Бейрута — Mediterraneo як першого кампусу-близнюка АУБ у Європі.

  • Студенти, які проживають та/або закінчили середні школи чи університети в, а також громадяни країн ЄС, ЄЕЗ або Швейцарії (перелічені нижче), отримають стипендію, яка покриває 20 відсотків вартості навчання
  • Студенти, які проживають та/або закінчують середні школи чи університети в країнах ЄС, ЄЕЗ або Швейцарії (перелічені вище), отримають стипендію АУБ у Європі, яка покриває 10 відсотків вартості навчання:

  Розташування

  • Paphos

   Νεοφύτου Νικολαίδη,65, , Paphos

   Запитання