AUM American University of Malta

AUM American University of Malta

AUM American University of Malta

Введення

137230_16x4.5UniImage1-WithText.jpg

Чому AUM?

Американський університет Мальти (AUM) – це університет американського зразка, який займається вищою освітою та дослідженнями для міжнародної спільноти на найвищому рівні. Програми отримання ступеня, дослідницька діяльність і служіння суспільству змінюють життя та служать суспільству, навчаючи етично обізнаних громадян, створюючи знання та використовуючи знання в глобальному середовищі.

AUM виховує різноманітну студентську групу, щоб стати етично відповідальними громадянами світу, критично мислитими та майбутніми лідерами в академічно складному навчальному середовищі. Він постійно прагне впроваджувати інновації та покращувати якість навчання, досліджень, державної служби та економічного розвитку.

Те, як AUM надає програми отримання ступеня, становить важливий будівельний блок в основі його ідентичності. Кожна програма допомагає студентам будувати свої знання з нуля та структурувати знання послідовним і переконливим способом. Студенти проходять весь шлях від базових принципів до практичної практики з новітніми галузевими технологіями, що стосуються їхніх галузей.

Чому варто навчатися на Мальті?

Розташована в центрі Середземного моря, між Європою та Північною Африкою, Мальта є найменшою державою-членом Європейського Союзу. Мальта, відома своєю 7000-річною історією та 300 сонячними днями, стала однією з найвидатніших історій успіху в єврозоні. Визнана своєю прихильністю до бізнесу, найсучаснішою інфраструктурою та скромними витратами на ведення бізнесу, вона стала країною, куди поїдуть підприємці, які прагнуть до зростання, і транснаціональні компанії.

137231_16x4.5StudentsImage3.jpg

Акредитація

Американський університет Мальти (AUM) поєднує найкраще з обох світів з точки зору академічних стандартів та акредитації. Усі програми розроблені професійною радою викладачів відповідно до американських стандартів освіти на вищому рівні. Кожен ступінь отримав акредитацію після перевірки Національною комісією з подальшої та вищої освіти (NCFHE) Мальти. У свою чергу, це означає, що всі ступені, пропоновані в AUM, також повністю визнаються в Європі та за її межами. Те, як ми виконуємо наші програми навчання, становить важливу основу нашої ідентичності в AUM. Освіта в американському стилі в поєднанні з європейським середовищем і мультикультурним студентським колективом забезпечує ідеальне середовище та додаткову цінність для вашого навчання.

Наші програми

Програми бакалаврату

Незалежно від того, чи хочете ви створити інноваційний і фінансово успішний стартап, розробити нове покоління відеоігор або спланувати макет футуристичного міста, ви прийшли в потрібне місце.

Ми пропонуємо 10 програм бакалаврату:

 • Бакалавр ділового адміністрування
 • Бакалавр у галузі бізнесу та фінансів
 • Бакалавр з бухгалтерського обліку
 • Бакалавр з розробки ігор
 • Бакалавр електроніки та комунікаційної техніки
 • Бакалавр промисловості
 • Бакалавр машинобудування
 • Бакалавр цивільного будівництва
 • Бакалавр графічного дизайну та анімації
 • Бакалавр китайської мови та культури

Програми магістратури

Виберіть одну з наших трьох програм випускників у сферах бізнесу та інженерії. У навчальній програмі розглядається безліч сучасних і нагальних питань, при цьому теорія та практика заслуговують однакової уваги. Під наглядом досвідчених викладачів із провідних університетів світу програма відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Ми пропонуємо три аспірантури:

 • Майстер ділового адміністрування
 • Магістр інженерного менеджменту
 • MS з кібербезпеки

Англійська для академічної програми

Програма EAP в Американському університеті Мальти розроблена, щоб допомогти студентам, які відповідають усім вимогам для вступу, окрім володіння мовою, і потребують вдосконалення своїх навичок англійської мови, щоб розпочати програму навчання. Ця програма допоможе студентам покращити свої навички аудіювання, говоріння, читання та письма, щоб допомогти їм досягти успіху, коли вони почнуть отримувати ступінь.

137232_16x4.5StudentsImage2.jpg

Стипендії

Стипендія Мальти та ЄС

AUM пропонує повні стипендії абітурієнтам, які є громадянами Мальти або ЄС, які проживають на Мальті протягом останніх 5 років. Абітурієнти повинні заповнити свою заявку на вступ, щоб їх розглянули.

Студентське життя в АУМ

Не просто йдіть до університету — отримуйте від нього максимум. В AUM ми заохочуємо наших студентів брати участь у великому переліку заходів, спонсорованих університетом. Від пляжних прогулянок до культурних експедицій по всьому острову, ми прагнемо забезпечити, щоб наші студенти мали багато можливостей для розваг. Наша мета — не лише отримати позитивний досвід у класі, але й мати багато можливостей для розвитку довготривалих друзів.

Наш кампус

AUM розташований у Бормлі, також відомому як Коспікуа, одному зі знакових трьох міст Мальти. Район багатий культурою, різноманітною історією та ресторанами та кафе на красивій набережній. Наш кампус, спочатку розроблений Вільямом Скемпом, використовувався під час Другої світової війни як британська військово-морська база. Під час сильних бомбардувань у цей період будівля багато років залишалася в руїнах. Процес реставрації включав зусилля, щоб зберегти історичне збереження артефактів у будівлі.

137233_16x4.5StudentsImage1.jpg

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Cospicua

  Cospicua, Мальта

Запитання