Keystone logo
© TESS
The American University of Paris

The American University of Paris

The American University of Paris

Введення

Американський університет Парижа (AUP)

У світі, де прискорення змін і постійні зміни особистих, культурних та економічних зв’язків є нормою, кожен — принаймні час від часу — є іноземцем.

Сучасний світ вимагає від нас здатності бачити світ таким, яким його бачить інша людина, навіть якщо ми можемо не погоджуватися з ідеями та поглядами цієї людини. Ми повинні знати достатньо про світ і себе, щоб ефективно функціонувати в різних професійних і соціальних умовах. Нам має бути комфортно жити на межі власної зони комфорту.

І тільки завдяки цьому комфорту — тому, що ми відчуваємо себе вдома у цьому світі, — ми можемо реалізовувати власні амбіції, відстоювати власні справи, розвивати власні ідеї.

Освіта в американському стилі в одному з найбільш космополітичних міст світу

AUP сам по собі є успішним експериментом у міжнародній міждисциплінарній освіті. AUP об’єднує всі найкращі елементи моделі американського університету — невеликі дискусійні заняття; відносини співпраці між студентами та викладачами; особливий акцент на критичному мисленні та чіткій комунікації — з культурними, соціальними та професійними можливостями одного з найбільш космополітичних міст світу.

Наша академічна культура взаємодії, глобального громадянства та спільноти. Наша місія та цінності відображають це, оскільки ми прагнемо виховати у студентів і викладачів критичне почуття прихильності до світу взаємозалежності.

Міжнародна репутація досконалості

Облікові даніAUPбезперечні. Ми акредитовані Асоціацією коледжів і шкіл Середніх Штатів. Наші викладачі походять з одних із найкращих університетів світу. І ми беремо участь у спеціальному академічному партнерстві з такими престижними закладами, як Оксфордський університет, Університет Паризької Сорбонни та Нова школа Нью-Йорка.

Дізнайтеся більше — і приєднуйтеся до нас

Щоб дізнатися більше фактів про AUP, нашу історію та наші академічні програми, ми запрошуємо вас дослідити наш веб-сайт і дізнатися про захоплюючі можливості, які чекають на вас, коли ви приєднаєтесь до нашої динамічної міжнародної спільноти в Парижі.

Статистика

AUP має понад 15 000 випускників у 141 країні, що робить нашу мережу одним із найбільш глобальних випускників у світі. Більше 90 відсотків наших студентів працевлаштовуються або навчаються в аспірантурі протягом шести місяців після закінчення навчання. Багато з них зайняли керівні посади в таких різноманітних установах, як Комерційний банк Кувейту, BASF в Німеччині, Інститут Джейн Гудолл у Танзанії, Google у Франції, Центристська партія Швеції та Міністерство енергетики США.

  Особливості кампусу

  Наш кампус у 7-му окрузі Парижа пропонує легкий доступ до деяких найвідоміших визначних пам'яток міста, включаючи Ейфелеву вежу та музей д'Орсе. Прогулюючись між заняттями в одному з наших семи нещодавно відремонтованих будівель, ви відкриєте для себе жвавий паризький район, повний пекарень, магазинів і кафе. Ваше занурення в місцеве співтовариство зіграє життєво важливу роль у вашому особистому та професійному розвитку.

   Розташування

   • Paris

    5 boulevard de La Tour-Maubourg

   Запитання