The American University of Rome

The American University of Rome

The American University of Rome

Введення

Американський університет Риму (AUR) є одним із найстаріших американських університетів, що надають диплом у Італії. Студенти отримують акредитовану ступінь бакалавра США після закінчення академічної програми (як правило, чотири роки тривалістю). Ступінь бакалавра США визнається стандартом успіху вищої освіти.


AUR використовує Рим як свою класну кімнату, а Італію та Європу як неоціненні ресурси. Американський університет Риму готує студентів до життя та роботи в різних культурах через практичні міждисциплінарні академічні спеціальності, можливості для навчання через подорожі та стажування та його мультикультурний факультет та персонал. Студенти вибирають з восьми програм бакалавра:

Інструкція англійською мовою . Студенти, які потребують розвитку англійської мови, можуть подати заявку на курс інтенсивного академічного англійської мови , щоб отримати користь від повного академічного навчального плану в Американському університеті Риму . За допомогою цієї програми студенти будуть розвивати говорити, слухати, читати та писати навички англійської мови, відвідуючи вибрані кредитні курси загальної освіти на AUR.

Прийом є конкурентоспроможною. AUR залучає студентів з більш ніж 40 країн і пропонує своїм студентам навчатися за кордоном таких країн як Китай, Еквадор, Англія, Греція, Іспанія та найкращі університети Сполучених Штатів. Заявки приймаються на постійній основі, і студенти вибираються незалежно від віку, статі, статі, віросповідання, національного або етнічного походження чи гандикапу.

Розширений статус може бути наданий за академічні кредити, зароблені в установах за межами університетської системи Сполучених Штатів. Кандидати, що володіють повноваженнями, такими як Італійська Maturità, Міжнародний Бакалавр, Британська GCSE рівні та інші еквівалентні програми, буде оцінюватися та вдосконалюватися кредити, надані на основі оцінки.

У більшості випадків може бути наданий перший курс навчання (еквівалент 30 семестровим кредитам). Якщо приймальна комісія AUR визначає, що студент іншим чином має повну академічну кваліфікацію, але навички англійської мови можуть перешкоджати початку успішного академічного досвіду, може знадобитися персоналізований навчальний семестр або рік в AUR .

Американський університет Риму прагне допомагати фінансовим потребам студентів, пропонуючи різноманітні академічні стипендії та посади аспірантів для студентів кваліфікованим студентам.

Після закінчення ступеня більшість випускників АУР або продовжують освіту, або вирішили негайно вступити на робоче місце. З тих студентів, які вирішили вступити на робоче місце після закінчення навчання, 86% працюють менш ніж за рік (за станом на вересень 2010 р. Дані офіційно та публічно повідомляються Акредитованій раді незалежних коледжів та шкіл (ACICS).

AUR акредитована та / або визнана: Комісією з вищої освіти середніх держав (США), Міністерством освіти Сполучених Штатів, Департаментом освіти штату Делавер, Римським трибуналом та Міністерством освіти Італії.

Розташування

 • Rome

  The American University of Rome Via Pietro Roselli 4 I-00153 Rome , , Rome

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання