Avans University of Applied Sciences

Avans University of Applied Sciences

Avans University of Applied Sciences

Введення

Навчання в Avans University of Applied Sciences означає отримання найсучасніших знань. Але це ще не все. Ви також дізнаєтесь, як застосувати ці знання в реальних бізнес- чи професійних проектах. Наші дослідження ідеально відповідають вимогам організацій і компаній, які працюють на міжнародному рівні. У 2023 році університет знову посів перше місце серед найбільших університетів прикладних наук у Нідерландах за версією провідного путівника щодо вищої освіти «Keuzegids Hbo» в 11-й раз поспіль! Аванс перебуває в ТОП-3 вже 13 років, що свідчить про те, що ми встановили високу планку, про що свідчить наш власний знак якості.

Досвід Avans

Отримайте унікальне уявлення про програми бакалавра з англійською мовою в Avans University of Applied Sciences . Кілька віртуальних заходів відбуваються протягом року, щоб запропонувати вам власний досвід роботи з Avans та його навчальними програмами. Викладачі детально пояснюють програму, а студенти діляться своїм досвідом в Avans. Детальніше читайте на сайті .

Особливості кампусу

Почуватись вдома

Більше того, ми гарантуємо, що як іноземний студент ви почуватиметеся в Нідерландах як удома. Одним із способів, як ми це робимо, є організація високоякісного проживання та допомога з оформленням візових документів (Нідерландське агентство з імміграції та натуралізації). Ми пропонуємо вам теплий, турботливий та персональний прийом. Коли ви прибудете, ви отримаєте розширене ознайомлення з Avans і містом. Ви можете познайомитися з іншими іноземними студентами. Ми також пропонуємо вам усі можливості долучитися до жвавого студентського життя.

Підтримка

Avans пропонує професійну команду студентських консультантів, щоб підтримати вас з усіх питань, пов'язаних з навчанням і студентським життям. Ми робимо це, тому що ми переконані, що ви можете успішно працювати лише в тому випадку, якщо вам комфортно у вашому оточенні.

Ви в хороших руках

Теперішні та колишні студенти вважають Avans University of Applied Sciences найкращим університетом такого типу в Нідерландах. Ми надзвичайно пишаємося цим досягненням і зробимо все можливе, щоб це було й надалі.

  Розташування

  • 's Hertogenbosch

   Avans University of Applied Sciences 's-Hertogenbosch Campus Onderwijsboulevard 215, 5223 DE, 's Hertogenbosch

  • Breda

   Avans University of Applied Sciences #2 Breda Campus Hogeschoollaan 1 , 4818 CR, Breda

  Запитання