Keystone logo
B.H.M.S. Business & Hotel Management School

B.H.M.S. Business & Hotel Management School

B.H.M.S. Business & Hotel Management School

Введення

Ласкаво просимо до школи BHMS, бізнесу та готельного бізнесу!

BHMS є однією з провідних світових шкіл гостеприимства, розташованих у самому центрі Люцерну, життєво важливому та красивому місті Швейцарії.

Концепція швейцарської освіти BHMS

Чотири «стовпи» в BHMS - це освіта, стажування, особистісний розвиток та міжнародне працевлаштування. Кожна опора відіграє ключову роль у нашій місії, щоб забезпечити зростаючу індустрію управління гостинністю та сервісом якісними співробітниками, які прагнуть продемонструвати свій потенціал управління.

Якісна академічна освіта, як перший стовп, дає студентам академічні та теоретичні знання. Стажування, як другий стовп, дозволяє студентам застосувати ці знання на практиці на роботі. Особистий та професійний розвиток, третій та найважливіший стовп, надає студентам м'які та соціальні навички та дисципліну, яка мотивує студентів, направляє їх, укріплює їх і в кінцевому підсумку веде їх до успіху.

Успішний результат усіх трьох основних напрямів призведе до четвертого рівня - успішного розміщення на карті. BHMS має власну компанію з розміщення «Masterwork», яка допомагає всім випускникам отримати першу міжнародну кар'єру.

68058_rsz_67965_cns_bhms_001-schooldescription.jpg

Що робить нас спеціальними

Fast Track Британська BA Ступінь:

Бізнес BHMS

Практична англійська MBA подвійний ступінь:

Бізнес BHMS

Передані навички:

Передані навички - навички та вміння, які є важливими та корисними для різних сфер життя: соціально, професійно та в школі. Командна робота, лідерство, особиста мотивація, організація, управління часом, слухання, письмова та усна комунікація, а також інформаційні технології знаходяться в ДНК системи освіти BHMS.

Унікальна 5-тижнева система термінів:

У BHMS Business

У серці міста Люцерн:

Бізнес BHMS

Гарантована стажування

68059_rsz_67966_lucernelandscape.jpg

Розташування

  • Lucerne

    Gütschstrasse 2-6 CH-6003 Luzern Switzerland, CH-6003, Lucerne

Запитання