Keystone logo
© Eva Dang
Backstage Academy

Backstage Academy

Backstage Academy

Введення

Backstage академія забезпечує найкращу підготовку процвітаючою живих подій індустрії з фантастичною галуззю зв'язком і доступом до виробничих потужностей для викладання і навчання.

Заснована в липні 2009 року, ми швидко заробив репутацію центру передового досвіду для закулісної підготовки, спеціалізуючись на ступінь курси, короткострокові курси і замовних навчальних програм для молодих студентів, створених фахівцями і громадськими групами.

Ми знаходимося в Wakefield, Західний Йоркшир, в найбільшому спеціально побудованому виробничому репетицію арені комплексу в Європі, LS-Live, який вважає Джей С, The Stone Roses, Dizzee Rascal, Леді Гага, Роббі Вільямс, BBC, ITV і Чудовисько енергія серед своїх клієнтів.

Будучи приватною організацією, що фінансуються ми подолати розрив між промисловістю і освітою, працюючи в тісній співпраці з провідними фахівцями, щоб швидко реагувати на поточний дефіцит кваліфікованих кадрів і написати навчальні програми у відповідності з конкретними вимогами.

Ми надаємо релевантне уточнене навчання таким чином, щоб студенти ступеня отримати реальний смак до того, що життя, як за лаштунками індустрії розваг, з акцентом на працевлаштуванні.

Наші випускники пішли на роботу з отримати світове турне Джей С, Зимові Олімпійські ігри, Мамфорд & Sons тур, сайт офіс Glastonbury, Leeds Festival, LS-Live, Alton Towers, благовоління Події і генезис театр.

timthumb

Наша промисловість

Є різноманітний спектр кар'єри в сфері живих подій, від Tour Manager, креативний директор і художник по зв'язку, до освітлювальних програматор, Venue технік і звукоінженер, просто назвати декілька. Кожна подія, будь то музика концерт, показ мод, спортивні заходи, корпоративний захід, свято або театральні постановки, вимагає команди людей, які працюють спільно, використовуючи свої різні набори навичок для отримання успішного результату. Для того, щоб помістити його в перспективу, Bon Jovi «Тому що ми можемо» світовий тур включено 250000 тонн виробництва елементів через п'ять етапів гастролей, 200 осіб, шість туристичних автобусів та понад 80 вантажівок, які полегшили, американські та австралійські дати туру європейських. Великобританія Подія Sector (конференції, виставки, виставки, гостинність і спортивні заходи) генерують понад 33 млрд £ кожного року, з передбаченням, що це дозволить збільшити до 40 млрд £ до 2020 року. Джерело: Великобританія для подій Сектор подій створює привабливі кар'єри, для молодих і старих, чоловічої і жіночої статі, кваліфікованих і менш кваліфікованих, у всіх культурах. Це максимально широкий спектр творчих, технічних і особистих талантів для створення надихаючого і змінив світу події. Джерело: «Події в Великобританії» звіт по ділової поїздки і заходи Partnership (BVEP), березень 2014 «, як галузі, події призводять до надання більш 530000 (еквівалент повної зайнятості) робочих місць від рівня учнівського вгору ... найголовніше, прагнення галузі збільшиться на £ 12 млрд до 2020 року підтримує програму зростання для Великобританії ». Джерело: Всі парламентська група UK Event Industry Дізнання звіт в «міжнародної конкурентоспроможності Великобританії Виставкової Індустрії» травень - серпень 2013 року

ourfacilities

Наші об'єкти

Backstage Академія має одні з кращих установ в країні для підготовки лаштунки кар'єри. На базі виробничого парку в Wakefield, будинок бізнесу, включаючи Litestructures, Brilliant Stages, Перрі Scenic Creative, LS-Live арену репетиційного комплекс і КБ Подія, студенти отримають доступ до запровадженого простору студії, постановка прокату відділу, набір об'єктів будівництва та реальні навчальні приміщення.

репетиція Arena

Одна з речей, яка робить нас настільки унікальним, наш зв'язок з LS-Live репетиційної ареною в нашій штаб-квартирі, яку ми використовуємо для практичних практичних тренувань. Це спеціально побудовані і дуже гнучке простір, яке зазвичай використовується для гастролей шоу репетицій, пагонів фільмів, запуску продукту, тест будує і подія.

32м довжиною 42м широкої студії має ємність 128 тонн на даху зі своїх 18.2m високих монтажних балок, 1200A (3 фази) харчування, і чотири вантажних майданчиків, тобто він може вмістити будь-яку великомасштабне виробництво. Студія може бути використана для такелажу підготовки, освітлення практичних занять, етап складання та інших практичних занять. Студенти також може бути надана можливість зробити досвід роботи на виробництвах, які приходять до студії.

Важко собі уявити, наскільки великий об'єкт студії тут, тому ми настійно рекомендуємо приходити на одному з наших днів відкритих дверей, щоб озирнутися, якщо ви плануєте приїхати сюди вчитися!

Характеристики

 • Площа: 1641 кв.м (17664 кв.м)
 • Довжина: 42m (138ft)
 • Ширина: 39м (128ft)
 • Висота:
  • 16,5 (54ft) До нижньої стороні козлових
  • 18.2m (60ft) Висота такелаж променя
  • 19,8 млн (65ft) Максимальна робоча висота
 • Портальні: 128 тонний даху
 • Потужність: 1200A (3 фази)
 • Покриття для підлоги: R-Tek 5мм ластівчин хвіст переплетення плитки

виробництво Park

Виробництво Парк є повною підготовкою виробництва і живих події центру для Великобританії, і будинок для основного кампусу за лаштунки Академії, яку вона поділяє з еклектичною сумішшю живих подій бізнесу, включаючи Perry Scenic Creative, Brilliant Stages, Litestructures і LS-Live.

Є п'ять на місці репетиційної студії в результаті чого безліч світових турів класу і виробництв в парк, в тому числі: Muse, Take That, Флоренція та Борці машини і Foo.

Виробництво Парк забезпечує абсолютно унікальну, реальне середовище живих подій для студентів, поки вони завершити свої дослідження в Backstage академії.

Всі об'єкти можна взяти на прокат для проведення конференцій, заходів і вечірок. Будь ласка, зателефонуйте LS-Live для отримання додаткової інформації: 01977 659888 або електронною поштою [email protected] або дізнатися більше відвідати сайт Виробництво Park.

Unity Works

Нещодавно відреставрований, клас II перераховано місце живої музики, Unity Працює в Wakefield була відкрито у вересні 2014 року і є основою для нашої ступеня бакалавра візуальної продукції, а також забезпечення умов для навчання інших наших курсів ступеня.

Єдність роботи включають в себе:

 • місце 600-місний (800 стоячи)
 • 100-місцевий номер функції
 • High Tech Computer Lab з робочих станцій Z400 HP з Adobe Creative Cloud, Autodesk, AutoCAD, 3ds Max, d3 і WYSIWYG
 • П'яти гнучких клас просторів практичного простору для вивчення візуалізацій і технологій
 • 4k робоча станція

технологія Suites

Приєднаний до арени сучасні засоби за лаштунки Академії, в тому числі Apple MacBook Pro на базі IT-люкс працює ряд стандартних галузевих програм, повну візуалізацію d3 і редагувати набір, включаючи HD проекції і об'ємний звук, 3D-системи стереоскопічного проектування і діапазон класу і семінарів простору для розміщення як академічної та практичної роботи.

Наші технології сьютів встановлене наступне програмне забезпечення

 • Photoshop
 • Pro Tools
 • Final Cut
 • Adobe Creative Suite
 • WYSIWYG
 • Autodesk Люкс
 • d3
 • Айседора
 • Vectorworks
 • ESP бачення

В аудиторії і семінар Spaces

У нас є цілий ряд сучасних класних і семінарських приміщень для розміщення як академічної та практичної роботи.

Workshop простору

У нас є цілий ряд гнучких просторів, які можуть бути використані для цілого ряду різних творчого, практичних занять. Більшість з них оснащені 3-фазного джерела живлення, кондиціонер і затемнені штори.

демонстрація продукту

Ми не просто навчити вас про різноманітність продуктів і технологій, пов'язаних з індустрією живих подій; ми покажемо, що вони можуть зробити, як добре.

У нас є безліч прогалин, які можуть бути використані для демонстрації продукції, що дозволяє побачити технологію в дії близько і навіть йти самостійно.

Розташування

 • Wakefield

  Production Park Unit 5 Langthwaite Road South Kirkby , WF9 3AP, Wakefield

 • Wakefield

  Westgate Wakefield West Yorkshire, WF1 1EP, Wakefield

  Запитання