Backstage Academy ба (з відзнакою) в живому візуальному проектуванні і виробництві
Backstage Academy

ба (з відзнакою) в живому візуальному проектуванні і виробництві

Wakefield, Великобританія

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 000 / per year *

На кампусі

* на рік

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Спеціально розроблені для переміщення з тенденціями сучасних подій, Backstage Академії Живий Візуальний дизайн і виробництво BA (з відзнакою) Звичайно, широко розглядаються як першопроходець в рамках подій галузі живий.

Жива продукція стає все більш помітним на ринку, і наш повний робочий день, три роки курс був скульптурний поряд з високими квитковими фірмами галузі, такими як d3 Technologies, FIX8Group, Green Hippo, PRG XL відео і Panasonic для того, щоб розвивати перспективні студент в промисловість- готові професіонали.

Лідер, звичайно не що інше, як Шеннон Харві, надихає США народженого промисловості рослий, чий список клієнтів включає в себе бренди такі Louis Vuitton, Heineken, Jaguar і Nike, працюючи над проектами, які продовжують приймати його у всьому світі. Його знання, бачення і інфекційна пристрасть до майбутнього візуальної продукції робить цей курс дійсно унікальний, представляючи студент з конвеєрною стрічкою нових викликів відповідно до постійно мінливих ландшафтом професійної індустрії.

Поряд з навчанням, студенти отримують можливість жити життям успішного візуального виробництва професіонала, і слід очікувати, подорожувати себе під час їх перебування в Backstage Академії. Насправді, курсові проекти та платні розміщення прийняли студентів, наскільки Празі і на Тайвані в останні місяці, і розробляються плани для більш широкого міжнародного досвіду роботи в 2016 році.

Поряд з неймовірними можливостями цього курс пропонує протягом ваших років з нами, Backstage Академія занадто добре знає про важливість кінцевої мети і пишається тим, що на виховання висококваліфікованих, промисловість готових випускників, які повністю підготовлені для повсякденних завдань, роботи в світ візуальної продукції. Наші тісні робочі відносини з низкою великих компаній в галузі дають нашим випускникам неперевершений доступ до випускників ролям тісно пов'язаний зі своїми амбіціями.

Кваліфікація повністю підтверджена університетом Болтона і інформацію про кожного з наших захоплюючих модулів можна знайти нижче.

Навіщо вивчати цей курс?

Жива Візуальний дизайн і виробництво BA (з відзнакою) був створений для задоволення зростаючих потреб роботодавця для кваліфікованих візуальних професіоналів, які працюють в живих подій і творчих індустрій. Зміст курсу була розроблена в поєднанні з низкою галузевих партнерів, включаючи d3 технологій, FIX8Group, зелений Hippo і XL Video для задоволення потреб цієї захоплюючої і швидко рухомих промисловості. Це зростаючий ринок сьогодні з живі події стають все більш наочним, художній і складним, як досягнення в новій технології створення свіжих можливостей у висвітленні і відео. Як візуальний фахівець виробництва, ви зможете прийняти проект через від концепції та проектування до постачання на місці в різних умовах, включаючи, фестивалі, шоу, стадіон туру і художні інсталяції. Це вимагає поєднання навичок, які залучають на тих, викладав у традиційних предметів, таких як дизайн, мистецтво, фотографія, дизайн контенту, управління подіями, мульти-медіа, фізики, графіки та дизайну освітлення.

Кар'єра

Знання та навички, які ви придбати цей курс буде передаватися по цілому ряду галузей, від живої музики, театру і опери, щоб зняти і ТБ, і архітектурні споруди. Ви випускник з можливістю отримання вражаючого освітлення та відео візуальні з використанням новітніх технологій, що робить вас дуже працездатний для кар'єри в візуальної продукції. Випускники вже користується великим попитом для виробництва, виготовлення і спорядження компаній по всьому світу. Робота в якості фрілансерів або в якості безпосередніх працівників цих людей вже перевищує очікування зайнятості.

Модулі

1-й рік:

 • Професійні навички для візуальної індустрії виробництва
 • Візуальний виробництва Toolbox Основні методи
 • Концепція виявлення і розвиток
 • Емпіричні технології - Дизайн
 • Емпіричні Технології - Обладнання
 • Showtime Основи

Рік 2:

 • Промисловість Розміщення
 • Візуальна Toolbox Виробництво - Зміст
 • Творчий Дослідження
 • Показати технології
 • Сучасні проблеми для візуальної продукції

ГОД 3:

 • Візуальне Виробництво - Дизайн
 • Емпіричні технології - Конструкція системи
 • Управління Showtime Applied проекту
 • Схожі роботи проекту
 • Великомасштабний проект

Оцінка

А також традиційні лекції, семінари та навчальні програми Ваше навчання буде посилене із візитами запрошених доповідачів та MASTERCLASS семінарів від експертів галузі, міжнародних тематичних досліджень, семінарів і що більш важливо можливості для роботи на живих проектів в рамках обох практичних модулів і розміщення робіт; що дає вам унікальні ідеї і глибоке розуміння візуальної галузі виробництва, що працює на міжнародних ринках і в різних секторах. Оцінка здійснюється за допомогою цілого ряду методів, від розробки портфоліо вашої роботи і навичок, практичних оцінки і науково-дослідних проектів.

LiveVisualDesign101

Критерії прийому

Для 2017 року записи

Ви, як правило, п'ять GCSE за адресою Grade C і вище, для включення пропуску на англійській мові, математиці і науці. Крім того, ви б: або мати 104 UCAS точок, по крайней мере, двох рівнів А в який-небудь предмет, або BTEC національних кваліфікацій в Креатив & Digital Media, Productions мистецтв (театр Technology), або аналогічний.

Або, якщо у вас немає 104 UCAS очок, але є як мінімум два роки відповідного досвіду на основі промисловості, разом з портфоліо творчих робіт (фотографій, анімації, дизайн виробництва або аналогічними), то ми можемо все ще бути в змозі запропонувати вам місце за умови ви завершення діагностичної оцінки і участь в інтерв'ю.

Якщо англійська не є вашою рідною мовою, вам буде потрібно IELTS 6.0 або еквівалент.

Як застосовувати

Заявникам рекомендується уважно прочитати всю важливу інформацію про подачу заяви на місце в Backstage Академії перед застосуванням і прийняти будь-яку пропозицію. Це можна знайти на сайті нашого партнера університету, натиснувши тут - www.bolton.ac.uk/Admissions Додатки, як правило, здійснюється через UCAS. При заповненні додатка UCAS, будь ласка, особливу увагу до вашого особистою заявою, так як це є головною основою, на якій ми вибираємо кандидатів. Особливу увагу буде приділено тим без необхідних академічних кваліфікацій, але які можуть продемонструвати відповідний практичний досвід. Ми можемо додатково запросити Вас взяти участь в інтерв'ю. Наше інтерв'ю процес розслаблений і неформальний; це ваш шанс розповісти нам про свій досвід, задати будь-які питання, і для нас, щоб переконатися, що курс є правильним для Вас. Ми намагаємося, щоб переконатися, що нинішні студенти під рукою, щоб обговорити їхній досвід, звичайно, з вами.

Заявки на цей рік

Будь ласка, зверніться через UCAS (університети та коледжі Прийом обслуговування) для в'їзду в вересні.

Он-лайн форма заявки та інструктивні вказівки, наявні на веб-сайті UCAS.

Ви можете подати заяву до п'яти курсів через UCAS (при одних і тих же або різних організацій) за окрему плату в розмірі £ 23. З іншого боку, якщо ви тільки хочете подати заяву на єдиний курс в одній установі, то плата за зменшену заявника від 12 £ застосовна.

Вам знадобиться наступна інформація для заповнення форми заяви UCAS:

 • Назва організації Код: BOLTN
 • Установа Кодовий номер: B44
 • Код курсу: W990

Заявки на наступний рік і далі

Будь ласка зареєструвати свій інтерес, і ми можемо вислати вам інформацію про дні відкритих дверей, поновлення на курсі і інформації про те, як і коли застосовувати.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Бакалавр кіно та анімаційного дизайну
  • Berlin, Німеччина
  • Hamburg, Німеччина
 • Bachelor in International Filmmaking
  • Paris, Франція
 • Бакалавр кіновиробництва
  • Kingston upon Thames, Великобританія