Keystone logo
Baikal State University

Baikal State University

Baikal State University

Введення

Baikal State University","author_url":"","source":""}" alt="157706_GlavnyjkorpusBGU.jpg" />

157706_GlavnyjkorpusBGU.jpg

Чому БДУ?

Baikal State University - чудовий вибір для високомотивованих молодих людей, зацікавлених у професійному розвитку в широкому діапазоні сфер.

Основною місією БДУ є вихід на світовий ринок вищої освіти за допомогою різноманітних сучасних бакалаврських, магістерських та докторських програм та забезпечення якісного викладання та розвитку персоналу.

БДУ має міцні партнерські відносини з багатьма закордонними університетами через освітню діяльність, міжнародні дослідження, викладацький склад та обмін студентами. Цінні результати міжнародної співпраці БДУ призвели до членства в численних науково-дослідних асоціаціях, зростання кількості студентів-іноземців, сприяння академічній мобільності, розвитку програм подвійного дипломування, проведення міжнародних наукових заходів та інших.

Baikal State University розташований в Іркутську, великому адміністративному центрі Східного Сибіру, з населенням понад 600 000. Лише за 60 км від Іркутська знаходиться всесвітньо відоме озеро Байкал, яке входить до списку об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Іркутськ - це полікультурне місто, яке допомагає людям різних національностей вписатися в місцеве оточення, і багато нерезидентів почуваються тут як вдома. Громадяни Іркутська доброзичливі та толерантні та демонструють справжній інтерес до культур та звичок інших народів.

Університет має давню історію. З 1930 року він став великим академічним та науковим центром і в даний час утверджується в міжнародному освітньому просторі. Багаторічні традиції, висококваліфікований викладацький склад, добре створені наукові школи та широкий спектр академічних програм - все це гарантує якісну підготовку потенційних спеціалістів та керівників. Ми із задоволенням запрошуємо молодь з різних країн на навчання в Baikal State University .

Baikal State University пропонує:

 • 25 бакалаврських програм (4-річний академічний період)
 • 30 магістерських програм (2-річний академічний період)

Університет пропонує не лише класичну академічну підготовку з економіки, менеджменту, права, державного управління, комерції, бізнес-аналітики та туризму, але також пропонує відносно нові програми з міжнародних відносин, журналістики, мовознавства, перекладознавства, мистецтва та гуманітарних наук, з акцентом з теорії та методики викладання російської мови студентам інших мов, іноземних мов у міжнародних відносинах, а також теорії та практики міжкультурного спілкування.

Вибираючи Іркутськ місцем свого академічного проживання, іноземні студенти отримують чудову можливість подорожувати та спостерігати за красивими місцевими місцями, а також пізнавати культури та шляхи інших народів.

До переваг навчання в Байкальському університеті належать:

 • широкий спектр академічних програм бакалаврату та магістратури, заснованих на наших найкращих практиках;
 • сучасні освітні технології;
 • можливості набуття компетентностей, що мають значення у полікультурному середовищі;
 • спілкування та взаємодія зі студентами з понад 10 країн; міжнародні академічні групи;
 • Магістерські програми з міжнародного менеджменту та банківської справи та фінансів (англійською мовою);
 • можливості вибору з ряду мов, зокрема російської, для вивчення, а також вивчення методів викладання мови;
 • участь у програмах академічної мобільності завдяки встановленим зв’язкам та співпраці із закордонними університетами та міжнародними організаціями;
 • вигідне географічне розташування та доступність Іркутська;
 • зручний та добре обладнаний кампус, що полегшує навчальний процес та допомагає поєднувати навчання, відпочинок та спортивні заходи. Гуртожитки легко доступні і коштують близько 10 доларів на місяць.

Baikal State University","author_url":"","source":""}" alt="157708_Karta_mix_Eng_2021-2.jpg" />

157708_Karta_mix_Eng_2021-2.jpg

Baikal State University сьогодні

5 кафедр (менеджмент та фінанси; держава та право; міжнародна економіка та відносини; національна економіка; культура, соціальні комунікації та інформаційні технології); 1 факультет (міжнародний факультет);

 • 15 000 студентів;
 • 526 викладачів, у тому числі 70 викладачів з докторським ступенем та 290 викладачів з докторами наук;
 • 30 красиво спроектованих будівель із сучасним обладнанням та факультетами для підготовки 15 000 студентів;
 • центр дозвілля для студентів (кінотеатр);
 • уніфікована мережа з доступом до Інтернету, бібліотека з 1 мільярдом книг, 6 читальних залів та електронна бібліотечна система;
 • Видавництво;
 • 10 наукових журналів;
 • Телестудія.

Містечко Іркутська та Baikal State University

Baikal State University знаходиться в Іркутську - культурному, туристичному, економічному центрі Східного Сибіру біля Байкалу.

Будівля Baikal State University належить до історичних пам'яток Іркутська. Історія кампусу налічує понад 100 років.

Головний корпус був побудований архітектором В. А. Рассошиним як Олександро-Маріїнська міська середня школа на честь 25-річчя царської пари Олександра III та Марії Федорівни в 1894 році.

Сучасний кампус Baikal State University зручно розташований у самому центрі Іркутська на перетині центральних вулиць міста - вулиці Леніна та Карла Маркса. Поруч є хороша інфраструктура; тут розташовані основні визначні пам'ятки міста, театри, музеї, торгові центри, автобусні зупинки.

Baikal State University","author_url":"","source":""}" alt="157709_Scastlivyevypuskniki-1.jpg" />

157709_Scastlivyevypuskniki-1.jpg

Розташування

 • Irkutsk

  Ulitsa Lenina,11, 664003, Irkutsk

Запитання